Šajā nedēļas nogalē turpina demontēt nodegušo Kalnciema ielas ēku

0 Komentāru
Šajā nedēļas nogalē turpina demontēt nodegušo Kalnciema ielas ēku
DĀVIS ŪLANDS, F64

Nodegušā Kalnciema ielas nama īpašniekam uzdots demontēt ēkas iekšējās konstrukcijas līdz pat nesošajai sienai. Demontāžas darbu laikā šonedēļ atvērto braukšanas joslu gar namu slēgs.

Iepazīstinot ar teritorijas turpmāko izmantošanu, Rīgas pašvaldība piektdien noliedza iepriekš izskanējušo informāciju, ka nodegušā nama vietā varēs būvēt 12 stāvu augstceltnes. Arī pēc jaunā Rīgas teritorijas plānojuma apstiprināšanas augstākas ēkas par sešiem stāviem šajā kvartālā būvēt nedrīkstēs.

“Ja mēs runājam par šo kvartālu, tad šeit nekādā gadījumā 12 stāvu apbūve nav iespējama, ne šodien, ne arī nākotnē. 12 stāvi bija noteikti tikai viena iemesla dēļ, lai saglabātu jeb pamatotu teritorijas plānojumā kreisā krasta attīstības koncepciju,” apgalvo Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāve Ilze Purmale.

Līdz šim būvnieki veikuši tās ēkas daļas demontāžu, kas atrodas uz Kalnciema ielas pusi. Pēc ēkas tehniskā stāvokļa apsekošanas, būvinženieri konstatējuši, arī ēkas daļai, kas atrodas uz Raņķa dambja pusi, atsevišķās vietās ir nepieciešams demontēt iekšējās konstrukcijas līdz pat nesošajai sienai. Šos darbus īpašniekiem uzticēts veikt šajā nedēļas nogalē.

0 Komentāru