Šajā nedēļas nogalē Inčukalna pusē notiks Vislatvijas zirgu dienas

Komentāri

Šajā nedēļas nogalē Inčukalnā Jauno jātnieku skolas sporta kompleksā notiks jau XI Vislatvijas zirgu dienas – tās pulcē zirgus un zirgu mīļotājus no visas Latvijas.

Kā ierasts, norisināsies sacensības un arī aktivitātes ģimenēm un bērniem, lai uzzinātu vairāk par šiem skaistajiem dzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauno jātnieku skolas valdes priekšsēdētāja Elīna Dzenuško sarunā ar “900 sekundēm” norāda, ka šis kļuvis jau par Baltijas mēroga pasākumu. Šogad būs iespējams piedalīties arī meistarklasēs un iemēģināt savus spēkus tā dēvētajā “draivingā” – mācīties vadīt zirgu ratus un apgūt, kā veidot dialogu, komunicēt ar zirgu.

Jāšanas trenere Guna Vasiļjeva stāsta, ka visgaidītākie pasākumi zirgu dienās ir augstlēkšana, kur ir augsti šķēršļi un liels azarts, kā arī iejādes sacensības mūzikas pavadībā un pajūgu braukšana. Saistošas ir arī “ride and drive” sacensības, kur jātnieks sacenšas ar traktoru noteiktā maršrutā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl