Šajā nedēļas nogalē Inčukalna pusē notiks Vislatvijas zirgu dienas

Komentāri

Šajā nedēļas nogalē Inčukalnā Jauno jātnieku skolas sporta kompleksā notiks jau XI Vislatvijas zirgu dienas – tās pulcē zirgus un zirgu mīļotājus no visas Latvijas.

Kā ierasts, norisināsies sacensības un arī aktivitātes ģimenēm un bērniem, lai uzzinātu vairāk par šiem skaistajiem dzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauno jātnieku skolas valdes priekšsēdētāja Elīna Dzenuško sarunā ar “900 sekundēm” norāda, ka šis kļuvis jau par Baltijas mēroga pasākumu. Šogad būs iespējams piedalīties arī meistarklasēs un iemēģināt savus spēkus tā dēvētajā “draivingā” – mācīties vadīt zirgu ratus un apgūt, kā veidot dialogu, komunicēt ar zirgu.

Jāšanas trenere Guna Vasiļjeva stāsta, ka visgaidītākie pasākumi zirgu dienās ir augstlēkšana, kur ir augsti šķēršļi un liels azarts, kā arī iejādes sacensības mūzikas pavadībā un pajūgu braukšana. Saistošas ir arī “ride and drive” sacensības, kur jātnieks sacenšas ar traktoru noteiktā maršrutā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl