1 komentārs
Šajā dienā es sapratu, ka var paļauties tikai uz sevi, stāsta sieviete, kura zem Maximas drupām zaudēja vīru
FOTO: LETA

Atceries Zolitūdi, – šāds nosaukums dots traģēdijas upuru piemiņas grāmatai, kurā pirmo reizi cietušie atklāti stāsta par pārdzīvoto. Ar šo grāmatu paldies tika teikts visiem, kuri piedalījās glābšanā vai sniedza savu artavu traģēdijas seku pārvarēšanā.

Grāmatā apkopoti 82 stāsti par tiem, kuri gāja bojā, cieta un steidza palīdzēt. Daudzi no autoriem teikuši, ka par pirms diviem gadiem pārdzīvoto vairs nekad tik detalizēti kā grāmatā nerunās. Tieši tāpēc rakstītais tīšuprāt atstāts teju bez izmaiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī zaudējuši pašus dārgākos, traģēdijā cietušie šodien ar saviem stāstiem dalījās ar tiem, kuri viņiem pēc pārdzīvotā palīdzēja. Starp viņiem bija gan amatpersonas, gan tādi, par kuru palīdzīgo roku sabiedrība neko nezina.

Grāmatā ir arī Aļonas Burves stāts. Viņai pašai izdevās glābties no drupām, bet zem tām tika pazaudēts vīrs. Grāmata ir kā mēģinājums aizsniegties līdz tiem, kas ir pie varas un nedzird.

Šajā dienā sapratu vienu, mēs varam paļauties tikai uz sevi, ne uz valdību, bet tikai uz sevi. Jo cilvēki – viņi atnāca, viņi palīdzēja. Liels paldies ugunsdzēsējiem, kuri tur bija un ziedoja savas dzīvības, gāja bojā, par šīm kapeikām riskējot. Zināt, kaut kas mums nav kārtībā Latvijā, riskants darbs tiek novērtēts ar kapeikām, sēdošs – nez kāpēc ļoti augstu.

Tikmēr paši glābēji, kuri traģēdijā zaudēja kolēģus, par to skaļi nerunā.

Lai arī upuri šodien teica daudzus paldies, rūgtums divu gadu laikā nav zudis. Tādēļ pirmajā Zolitūdes tiesas sēdē plānojuši ierasties teju visi cietušie, lai vēlreiz visiem atgādinātu, cik daudzu dzīves notikušais neatgriezeniski mainīja.

TOP komentāri

  • Mudīte
    0 0 0

    Mudīte

    Paļaujies uz To Kungu no visas sirds un nepaļaujies uz sava prāta gudrību
    /Salamana pam.3: 5/

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl