Saistībā ar terorisma draudiem visās lidostās būs ilgākas drošības pārbaudes

Komentāri
Saistībā ar terorisma draudiem visās lidostās būs ilgākas drošības pārbaudes
LETA

Apstiprinoties aizdomām, ka Krievijas lidmašīnas katastrofa saistīta ar terorismu, ceļotājiem visā pasaulē jārēķinās ar stingrākām prasībām lidostu drošību kontrolē. Pirmkārt, pastiprināta drošība gaidāma valstīs, kurās pastāv Islāma valsts terorisma draudi, bet ne tikai, vēsta medijs Times.

Līdz ar to sagaidāms, ka drošības prasības tiks pārskatītas arī citur, un ceļotājus sagaida ilgāks lidostā pavadāmais laiks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja situācija Šarmelšeihas lidostā strauji neuzlabosies un aizliegums lidot uz un no šīs lidostas netiks atcelts jau tuvāko nedēļu laikā, šis kūrorts var palikt tukšs arī nākamajā sezonā – tūrisma kompānijas brīdina, ka šādā gadījumā tās saviem klientiem Šarmelšeihas vietā piedāvās citus galamērķus.

Tiesa gan, kā vēsta laikraksts Independent, neatkarīgi no tā, ka desmitiem tūkstošu izmisušu tūristu šajā Ēģiptes kūrortā gaida iespēju atgriezties mājās, vairākas tūrisma kompānijas sākušas piedāvāt braucienus tuvākajām nedēļām uz Šarmelšeihu par īpaši izdevīgām cenām. Klientiem gan jārēķinās, ka, neatceļot aizliegumu, no iekārotā brauciena būs jāatsakās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl