Saistībā ar teroraktu Turcijā Ārlietu ministrija izplata aicinājumu Latvijas valstspiederīgajiem

1 komentārs
Saistībā ar teroraktu Turcijā Ārlietu ministrija izplata aicinājumu Latvijas valstspiederīgajiem
FOTO: LETA

Latvijas vēstniecība Turcijā aizvadītajā naktī strādājusi pastiprinātā režīmā. Līdzšinējā informācija liecina, ka teroraktos Stambulas Ataturka lidostā Latvijas iedzīvotāji nav cietuši, šorīt intervijā LNT raidījumam 900 sekundes apstiprināja Ārlietu ministrijas preses sekretārs vēstnieks Raimonds Jansons.

Ārlietu ministrija aicina visus Turcijā esošos Latvijas valstspiederīgos nedoties uz Stambulas lidostu un izvairīties no uzturēšanās plaši apmeklētās, tūristu iecienītās vietās.

Jau ziņots, ka Turcijas lielākās pilsētas Stambulas Ataturka lidostā otrdienas vakarā, uzspridzinoties trīs teroristiem pašnāvniekiem un teroristu sarīkotajā apšaudē, nogalināti 36 cilvēki, to vidū arī ārzemnieki, bet 147 ievainoti, un Turcijas amatpersonas pieļauj, ka teroraktu varētu būt sarīkojis džihādistu grupējums Daesh.

Kā ziņots, īsi pirms otrdienas vakarā notikušajiem asiņainajiem sprādzieniem Stambulā, Ataturka lidostā, tur piezemējusies lidmašīna no Rīgas.

Turcijai šis gads bijis asiņains. Valsts piedzīvojusi vairākus teroraktus, tostarp četri uzbrukumi notikuši tieši Stambulā.

1 komentārs