Komentāri
Saistībā ar situāciju Ēģiptē airBaltic pārceļ lidojumu uz Šarmelšeihu
LETA

Ņemot vērā Eiropas Aviācijas drošības aģentūras (European Aviation Safety Agency, EASA) rekomendācijas, Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic par diennakti pārcēlusi lidojumus uz šo valsti.

“airBaltic Sīnājas pussalas ziemeļu daļu lidojumiem neizmanto saskaņā ar EASA rekomendācijām (European Aviation Safety Agency). Pirms katra lidojuma uz Ēģipti airBaltic rūpīgi izvērtē situāciju un ievieš papildu drošības pasākumus, ja tādi ir nepieciešami,” teikts airBaltic pārstāvju izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

airBaltic:

Šobrīd tiešas un nepārprotamas rekomendācijas nelidot uz Ēģiptes kūrortiem no atbildīgajām iestādēm nav saņemtas. Neraugoties uz šo faktu, piesardzības nolūkā airBaltic sadarbībā ar Tez Tour plānotais 6. novembra lidojums uz Šarmelšeihu tiek pārcelts par vienu dienu – uz 7. novembri, lai nogaidītu atbildīgo iestāžu atzinumus un rekomendācijas.

Patlaban airBaltic aicina pasažierus sazināties ar savām ceļojumu aģentūrām, tūroperatoru Tez Tour un sekot informācijais airBaltic mājaslapā, Facebook, Twitter un zvanu centrā.

Tez Tour tūristi, pirms vēl tiks saņemti atbildīgo iestāžu atzinumi un rekomendācijas un pieņemti turpmāki lēmumi, savās aģentūrās varēs izskatīt šādus piedāvājumus: a) saīsināts ceļojums uz 6 naktīm; b) ceļojuma anulācija; c) alternatīvs ceļojums, informē aviokompānijas pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl