Saistībā ar “Oligarhu lietu” Saeimā uzklausīs bijušo “Dienas” vadītāju Salmiņu

1 komentārs
Saistībā ar “Oligarhu lietu” Saeimā uzklausīs bijušo “Dienas” vadītāju Salmiņu
Edijs Pālens / LETA

Lai pārrunātu oligarhu ietekmi uz medijiem, “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē šodien uzklausīs bijušo laikraksta “Diena” vadītāju Uldi Salmiņu. Oktobra sākumā plašu publicitāti guva viņa blogs, kurā Salmiņš aprakstīja savu darbošanos laikrakstā.

Salmiņš publiski paudis, ka nepieciešamības gadījumā būtu gatavs liecināt par oligarhu darbībām laikrakstā “Diena”. Liecības Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam gan viņš neesot sniedzis, taču nepieciešamības gadījumā būtu gatavs liecināt, lai gan pierādīt notikušo nevar.

Savukārt, lai runātu par iespējamiem Satversmes pārkāpumiem “oligarhu lietas” kontekstā, komisijas sēdē šodien piedalīsies advokāts Gvido Zemribo un Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes dekāns Andrejs Vilks. Iepriekš izskanēja, ka šodienas sēdē varētu piedalīties arī eksprezidents Valdis Zatlers, kas oligarhu lietas dēļ savulaik ierosināja Saeimas atlaišanu. Taču šobrīd šī saruna plānota decembra sākumā.

TOP komentāri

  • guntis
    0 0 0

    guntis

    Neliesiem- ekspluatatoriem-sliktiem neiejutigiem egoistiem, laupitajiem un apspiedejiem-planetas anticilvekiem, ir antigoniski tikumi un darbosanas attieciba pret musu planetas apzinigiem un sapratigiem un labajiem cilvekiem,ta tas ir visas valstis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl