Komentāri

Saistībā ar līgumam neatbilstošu Valsts policijas (VP) automašīnu piegādi VP sāktas vairākas disciplinārlietas. Atbildīgo amatpersonu rīcību lūgts izvērtēt Iekšējās drošības birojam.

Dienesta pārbaude sākta saistībā ar dienesta automašīnu iepirkumu. Proti, tiks skaidrots, vai policijai piegādātās Citroen zīmola automašīnas atbilst līgumā noteiktajām prasībām. Tāpat tiks vērtēts, vai atbildīgās VP amatpersonas un darbinieki ir rīkojušies pietiekami rūpīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt no Francijas automašīnu ražotāja Citroen ir saņemts apliecinājums, – policijai piegādātās automašīnas nav atbilstošas līgumā noteiktajām prasībām attiecībā uz izmešu sertifikātu.

Lai arī iepirkuma prasībās auto dzinējiem bija jāatbilst EURO 6 izmešu sertifikātam, šobrīd no auto ražotāja saņemtais apliecinājums parāda, ka VP saņēmusi automašīnas ar EURO 5 dzinējiem.

Auto tirgotāji apšmauc Valsts policiju? Piegādātas neatbilstošas automašīnas

Līdz šim lielākajā automobiļu iepirkumā Valsts policijai atklājusies neglīta šmaukšanās. Pilnsabiedrība A26 uzvarējusi konkursā par operatīvo transportu ar jaunās paaudzes motoru. Tomēr nodotas policijai pavisam citas, līgumam neatbilstošas mašīnas.

Ir aizdomas, ka uzņēmējs krāpies un policiju maldinājis ar viltotiem dokumentiem. Tomēr šmaukšanos varēja atklāt krietni laicīgāk, ja policija nebūtu bijusi tik pielaidīga pret konkrēto komersantu, jau iepriekš ziņoja raidījums Nekā Personīga.

Video: Inta Ķuža komentārs

Lasi vēl