Saistībā ar 9. maija svinībām gaidāmi satiksmes ierobežojumi

1 komentārs

Policija šodien Rīgā, Uzvaras pieminekļa apkaimē, pēc īpaša plāna nodrošinās sabiedrisko kārtību. Savukārt Pārdaugavā pirmdien, 9. maijā, gaidāmi arī satiksmes ierobežojumi, jo biedrība 9.maijs.lv visas dienas garumā pieteikusi tradicionālo pasākumu, kas veltīts Otrā pasaules kara beigām.

No 8. maija plkst. 15.00 līdz 9. maijam plkst. 24.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

– Raņķa dambja abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Aleksandra Grīna bulvārim;
– Slokas ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Aleksandra Grīna bulvārim;
– Bāriņu ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Eduarda Smiļģa ielai;
– Uzvaras bulvāra abās pusēs, posmā no Slokas ielas līdz Ojāra Vācieša ielai;
– Ojāra Vācieša ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Mazajai Nometņu ielai;
– Mazās Nometņu ielas abās pusēs, posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Liepājas ielai.

No 8. maija plkst. 18.00 līdz 9. maijam plkst. 17.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvos transportlīdzekļus) Slokas ielas abās pusēs, posmā no Kalnciema ielas līdz Aleksandra Grīna bulvārim.

Nepieciešamības gadījumā policija regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedrisko transportu) iepriekšminētajās ielās.

9.maijā no plkst.16.00 līdz 18.00 notiks gājiens pa maršrutu: Kalnciema ielas un Slokas ielas krustojums, Slokas iela, Uzvaras parks, šķērsojot Bāriņu ielu. Pasākuma laikā policija nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs gājēju kustību un transportlīdzekļu satiksmi minētajā maršrutā.

Bet cik plaši cilvēki kopumā šobrīd svin 8. vai 9. maiju jeb Otrā pasaules kara beigas?

Vairākums (68%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka neatzīmē 8. vai 9. maiju jeb Otrā pasaules kara beigas. Tikmēr 28% aptaujāto to atzīmē, bet vēl 4% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Tie Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā, kuri atzīmē 8. vai 9.maiju jeb Otrā pasaules kara beigas, biežāk norādījuši, ka dara to, skatoties šim notikumam veltītus televīzijas raidījumus (62%) vai apmeklējot šim notikumam par godu rīkotus pasākumus (62%). Retāk aptaujātie to dara ar vakariņām mājās (29%) vai kopā ar draugiem (25%), bet vēl 6% norādījuši, ka svin kādā citā veidā.

Foto – jau svētdien gatavošanās 9. maija svinībām rit pilnā sparā:

Video

TOP komentāri

  • ..
    0 0 0

    ..

    neticu sim aptaujaa ,izsjaraida pilsetas centru un aptauja rokaas ,,,,laukos lai iebrauc pajautaat ,nu arii man neviens nekas neko nav jautaajis ,taapec neticu aptaujaam

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl