Komentāri
Saimnieki dodas uz ārzemēm un suni atnes iemidzināšanai
Foto avots: Arta Krūmiņa/Facebook

Uz klīniku Kavet tika atnesta 11 gadus veca sunīte Džīna, no kuras atteikušies saimnieki, kas grasās pārcelties uz dzīvi ārzemēs, ziņo klīnikas pārstāvji.

””Saimnieki” no kucītes vienkārši atteicās, jo dodas projām uz ārzemēm. Kucīte ir ārkārtīgi mīļa, gudra un paklausīga, prot izpildīt dažādas komandas! Vesela, tiks vakcinēta. Maza auguma, svars ap septiņiem kilogramiem,” raksta klīnikas pārstāvji sociālajā tīklā Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Klīnika steidzami meklē jaukajai suņu meiteni mājas un jauku cilvēku, ”kurš nekad vairs nenodos, bet garantēs mīlestību līdz mūža galam”.

Ja esi gatavs uzņemties atbildību par Džīnu, zvani pa tālr.: 26066570, atrodamies Rīgā.

Foto avots: Arta Krūmiņa/Flickr

Foto avots: Arta Krūmiņa/Flickr

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl