Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzrunās Īrijā mītošos tautiešus

Komentāri

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece iecerējusi uzrunāt Īrijā mītošos tautiešus. Šodien Saeimas priekšsēdētāja atrodas vizītē Īrijā, kur tiekas ar šīs valsts augstākajām amatpersonām un latviešu diasporas pārstāvjiem.

Dublinā Saeimas priekšsēdētāja kopā ar Saeimas delegāciju apmeklēs Latvijas vēstniecību Īrijā un ar latviešu diasporas pārstāvjiem pārrunās Īrijā dzīvojošajiem latviešiem aktuālus jautājumus.

Ar tautiešiem tiksies arī atmodas līderis Dainis Īvāns un vairāki Saeimas deputāti, kā arī Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals.

Vizītes laikā Saeimas priekšsēdētājai paredzēta tikšanās arī ar Īrijas parlamenta deputātu palātas priekšsēdētāju, kā arī ar bērnu un jauniešu lietu ministri un Dublinas mēru.

Latvijas parlamenta delegācija arī piedalīsies diskusijā ar Īrijas kolēģiem. Saeimas delegācija Īrijā uzturēsies arī rīt.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl