Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzrunās Īrijā mītošos tautiešus

Komentāri

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece iecerējusi uzrunāt Īrijā mītošos tautiešus. Šodien Saeimas priekšsēdētāja atrodas vizītē Īrijā, kur tiekas ar šīs valsts augstākajām amatpersonām un latviešu diasporas pārstāvjiem.

Dublinā Saeimas priekšsēdētāja kopā ar Saeimas delegāciju apmeklēs Latvijas vēstniecību Īrijā un ar latviešu diasporas pārstāvjiem pārrunās Īrijā dzīvojošajiem latviešiem aktuālus jautājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar tautiešiem tiksies arī atmodas līderis Dainis Īvāns un vairāki Saeimas deputāti, kā arī Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals.

Vizītes laikā Saeimas priekšsēdētājai paredzēta tikšanās arī ar Īrijas parlamenta deputātu palātas priekšsēdētāju, kā arī ar bērnu un jauniešu lietu ministri un Dublinas mēru.

Latvijas parlamenta delegācija arī piedalīsies diskusijā ar Īrijas kolēģiem. Saeimas delegācija Īrijā uzturēsies arī rīt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl