Saeimas priekšsēdētāja iekļuvusi valsts autoceļu un tiltu “melnajā sarakstā”

Komentāri

Tāpat kā vairākums Saeimas koalīcijas deputātu, arī Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) nav bijusi rūpīga “krustmāte” – viņa iekļuvusi valsts autoceļu un tiltu “melnajā sarakstā”.

Biedrība Latvijas Ceļu būvētājs jau otro gadu pēc kārtas nogādāja parlamentā vēsturisku portfeli ar sabrukuma stāvoklī esošo valsts autoceļu un tiltu sarakstiem un nolietojuma aktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To nodeva Saeima Tautsaimniecības komisijai, kur top ekspertu informatīvais ziņojums valdībai.

Iekavēto ceļu remonta darba apjoms tiek lēsts 9,7 miljardi eiro. Teju puse – 46% valsts autoceļu ir sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī.

Pagājušajā gadā pa kādam brūkoša tilta vai cēla posmam iedalīja katram no koalīcijas deputātiem. Parūpēties par savu “krustbērnu” spēja vien 24% no viņiem.

2019. gadā beigsies ceļiem paredzētā Eiropas fondu nauda. Portfeļa iesniedzēji cer, ka ceļu remontam nepieciešamas summas tiks iezīmētas, sagatavojot nākamā gada budžetu.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl