Saeimas priekšsēdētāja iekļuvusi valsts autoceļu un tiltu “melnajā sarakstā”

Komentāri

Tāpat kā vairākums Saeimas koalīcijas deputātu, arī Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) nav bijusi rūpīga “krustmāte” – viņa iekļuvusi valsts autoceļu un tiltu “melnajā sarakstā”.

Biedrība Latvijas Ceļu būvētājs jau otro gadu pēc kārtas nogādāja parlamentā vēsturisku portfeli ar sabrukuma stāvoklī esošo valsts autoceļu un tiltu sarakstiem un nolietojuma aktiem.

To nodeva Saeima Tautsaimniecības komisijai, kur top ekspertu informatīvais ziņojums valdībai.

Iekavēto ceļu remonta darba apjoms tiek lēsts 9,7 miljardi eiro. Teju puse – 46% valsts autoceļu ir sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī.

Pagājušajā gadā pa kādam brūkoša tilta vai cēla posmam iedalīja katram no koalīcijas deputātiem. Parūpēties par savu “krustbērnu” spēja vien 24% no viņiem.

2019. gadā beigsies ceļiem paredzētā Eiropas fondu nauda. Portfeļa iesniedzēji cer, ka ceļu remontam nepieciešamas summas tiks iezīmētas, sagatavojot nākamā gada budžetu.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl