Saeimas priekšsēdētāja iekļuvusi valsts autoceļu un tiltu “melnajā sarakstā”

Komentāri

Tāpat kā vairākums Saeimas koalīcijas deputātu, arī Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) nav bijusi rūpīga “krustmāte” – viņa iekļuvusi valsts autoceļu un tiltu “melnajā sarakstā”.

Biedrība Latvijas Ceļu būvētājs jau otro gadu pēc kārtas nogādāja parlamentā vēsturisku portfeli ar sabrukuma stāvoklī esošo valsts autoceļu un tiltu sarakstiem un nolietojuma aktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To nodeva Saeima Tautsaimniecības komisijai, kur top ekspertu informatīvais ziņojums valdībai.

Iekavēto ceļu remonta darba apjoms tiek lēsts 9,7 miljardi eiro. Teju puse – 46% valsts autoceļu ir sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī.

Pagājušajā gadā pa kādam brūkoša tilta vai cēla posmam iedalīja katram no koalīcijas deputātiem. Parūpēties par savu “krustbērnu” spēja vien 24% no viņiem.

2019. gadā beigsies ceļiem paredzētā Eiropas fondu nauda. Portfeļa iesniedzēji cer, ka ceļu remontam nepieciešamas summas tiks iezīmētas, sagatavojot nākamā gada budžetu.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl