Saeimas deputāti par marihuānas dekriminalizāciju dusmojas un joko

11 komentāri
Saeimas deputāti par marihuānas dekriminalizāciju dusmojas un joko
FOTO: SCANPIX

Marihuāna Latvijā tik drīz likumīga nekļūs – tā var secināt pēc Saeimas komisijas sēdes, kurā šodien tika apspriesta iecere, par kuru parakstījušies vairāk nekā 10 000 Latvijas pilsoņu. Marihuānas aizstāvji bija sagatavojuši simts argumentus par labu marihuānas dekriminalizācijai. Tomēr Saeimas deputātos tie izsauca tikai smieklus un dusmas.

Legalizējot marihuānu citās valstīs, tās lietotāju skaits nav palielinājies, tā ir dabīga un tai ir milzums ārstniecisku īpašību. Ar šādiem argumentiem Saeimas deputātus par marihuānas dekriminalizāciju centās pārliecināt divi jaunieši. Viņi pārstāvēja aktīvistus, kuri par šo ieceri divos gados savākuši vairāk nekā 10 000 parakstu.

Tomēr klātesošajos deputātos jauniešu argumentiem dzirdīgas ausis neatradās. Piemēram, Raivis Dzintars nekavējās nosaukt pretargumentus ”zālītes” faniem.

Citi tautas kalpi slavēja parakstu vācēju aktivitāti, bet ieteica viņiem turpmāk savu enerģiju veltīt lietderīgākiem mērķiem. Kaut arī marihuānas aizstāvji bija sagatavojuši simts punktus garu prezentāciju par zālītes labajām īpašībām, politiķiem šie argumenti lielākoties izraisīja smaidu.

Deputāti vēl nenoraidīja marihuānas legalizācijas ieceri. Par to viņi balsos kādā no nākamajām sēdēm, kad savus argumentus klāstīs ieceres pretinieki – likumsargi un mediķi.

TOP komentāri

 • ...
  +5 +5 0

  ...

  Vispār jau runa iet par dekriminalizāciju nevis legalizāciju... 2 dažādas lietas!!!
  Presei būtu jāsniedz patiesa informācija nevis maldināt tautu.
 • Alise
  +4 +4 0

  Alise

  kāpēc neviens nejautā no kādiem pētījumiem un reāliem piemēriem un faktiem ir ņemti pretargumenti?
 • Anda
  +2 +2 0

  Anda

  drizak sizofrenija rodas no alkohola un dazadiem medikamentiem un bronhits no cigaretem. Zalitei ir liels , nezimantots potencials, burvigas arstnieciskas ipasibas. Lai labak pastasta cik daudz ir nomirusi un saslimusi ar depresiju, del dazadiem medikamentiem, ko te pat aptieka var nopirkt. Tad jau driz ari piparmetru teja nebus legala, izdomas kaut kadas mulkibas, ka no tas rodas depresija un aizliegs, lai cilveki dzer tas ripas . Viņi domā, ka rūpejas par cilveku labklājibu, bet nedara to , ko patiešām būtu jādara. Viņi labāk sameklē nepatiesus faktus par zālītes kaitīgumu, tā vietā lai godīgi atzītu, ka alkohols, medikamenti un stipras narkotikas ir tas lielākais kaitnieks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl