Saeimas dāmas sūdzas par Kaimiņa videokameriņu

Komentāri

12. Saeimā strādājošās deputātes esot sūdzējušās par to, ka Artuss Kaimiņš pārāk uzmācīgi seko visiem ar videokameriņu, ”pavadot pat līdz tualetes durvīm”. Saeimas spīkere Ināra Mūrniece gan atzina, ka viņu A. Kaimiņš vēl nav nofilmējis, taču apzinās, ka tas ”protams, vēl ir priekšā”.

”Es vēl to neesmu pieredzējusi, bet, protams, tas vēl ir priekšā, ar to rēķinos,” sacīja 12. Saeimas priekšsēdētāja.
Viņa pauda, ka A. Kaimiņa paradums visas sarunas iemūžināt video, savā ziņā ir atklātība, taču, piemēram, žurnālisti vairāk pieturoties pie ētikas normām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

I. Mūrniece uzskata, ka liegt deputātiem sarunāties vai filmēt turpat, kur to dara žurnālisti, būtu nesamērīgi. Tomēr viņa apspriedīšot šo jautājumu ar juristiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl