Komentāri

Nokaitētā atmosfērā šodien Saeimas deputātiem par savu darbu nācās atskaitīties Nacionālajai plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) valdei. Valsts kontrole pārmet, ka padome nelietderīgi tērē nodokļu maksātāju naudu, asu kritiku velta arī Saeimas deputāti, kuri aicinās padomes priekšnieku Aināru Dimantu atbrīvot no amata.

Pēdējo nedēļu laikā NEPLP saņēmusi nežēlīgu kritiku no tautas kalpiem. Vienotības, Zaļo un zemnieku savienības, Reģionu apvienības un No sirds Latvijai līderi 17. jūnijā Saeimas Prezidijam iesniedza dokumentu, pieprasot  NEPLP locekļu atlaišanu.

Iemesli: apšaubāmie tēriņi un darbības, piemēram, Radio Skonto plus programmas apstiprināšana, padarot to par krievu valodā raidošu radiostaciju. 

Pēc vairāku stundu spraigām sarunām Saeimas Cilvēktiesību komisija lēma rosināt Dimantu no padomes priekšsēdētāja amata atbrīvot. Tagad gala lēmums būs visu 100 Saeimas deputātu rokās. Tikmēr NEPLP jau izplatījis paziņojumu, ka politiķi mēģina ar iestādi izrēķināties, ierobežojot mediju brīvību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl