Saeimas Budžeta komisija vēlreiz atgriezīsies pie jautājuma par partiju finansējuma palielinājumu

Saeimā atkal spriedīs par valsts finansējuma palielinājumu politiskajām partijām. Tas tāpēc, ka Budžeta komisijai nodota pilsoņu iniciatīva nākamā gada budžetā paredzēto dāsno naudas pieaugumu atlikt līdz nākamajam Saeimas sasaukumam. Taču maz ticams, ka deputātu vairākums šo ierosinājumu atbalstīs.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • y

  y

  Ja nevar paši sevi finansēt,lai trin projām!Saviesušies te liekēžu bari uz tautas kakliem!Tik un tā no viņiem nav nekādas jēgas!Mullāpi!
 • Vizma Krustkalne

  Vizma Krustkalne

  Lai partijas varētu pastāvēt un aizstāvētu mazturīgo cilvēku intereses ir vajadzīgi līdzekļi.Augstas raudzes speciālistiem ir jāmaksā par darbu utt.Mazturīgie iedzīvotāji nevar lielas summas ziedot partiju t.i.ofisu uzturēšanai utt. Ja pieslēdzas oligarhi , tad viņi uzstāda savas prasības. Tādēļ jau vajag lielāku finansējumu, lai būtu neatkarīgi no lielo sponsoru ietekmes, kuriem jādod pretī - izdevīgi līgumi , likumi utt.Nu , vienkāršā valodā - apmēram tā .😊
  • Dace Alekseičika

   Dace Alekseičika

   Vizma Krustkalne, tieši tā! Tikai tiem "atlaist saeimu" auniņiem tas nepielec. 😕
 • Zoya Polynova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!