Saeimas atlaišanas referenduma organizētāji reģistrēti noplukušā poligonā

19 komentāri
Saeimas atlaišanas referenduma organizētāji reģistrēti noplukušā poligonā
TV3 SKATĪTĀJA FOTO

Pēdējās dienās sociālajos tīklos ir bijuši daudz jautājumu, kas ir mistiskā biedrība “Varu Latvijas tautai”, kura visai sekmīgi sākusi parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu.

TV3 Ziņu skatītājs atsūtīja foto no biedrības oficiāli reģistrētās adreses Mārupes novadā, Daugavas ielā 28. Kā redzams iesūtītajos foto, biedrība reģistrēta visai noplukušā poligona teritorijā Mārupē.

Kā liecina “Lursoft” informācija, biedrība kā savu mērķi definējusi “atjaunot tiesisku valsti, kur darbojas princips “Viens likums – viena taisnība visiem!”. Ievērot Latvijas valsts Satversmi un Latvijas valsts likumus; Palīdzēt Saeimai un Valdībai risināt valsts problēmas un Saeimas deputātiem ievērot pašu doto zvērestu, ja nepilda to, tad ierosina Saeimas atsaukšanu.”

Kā liecina “Lursoft”, biedrībā pārstāvēta vairāki valdes locekļi, tostarp Igors Lukjanovs, kurš sociālajos tīklos plašāk zināms ar iesauku “Partybomzis”.

Līdz otrdienas dienas vidum par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu parakstījušies 29 000 cilvēku, jeb nedaudz mazāk kā piektā daļa, no referenduma norisei nepieciešamā skaita.

19 komentāri