Saeima lems, vai darbam komisijās nodot NA Satversmes grozījumus par ģimenes izpratni

Saeima ceturtdien lems, vai darbam komisijās nodot nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (NA) iesniegtos grozījumus Satversmē, kas paredz labot Satversmes 110.pantu, konstitucionāli nostiprinot sievietes un vīrieša veidotas ģimenes jēdzienu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • vova

  vova

  bez aizvainojumiem vieniem vai otriem:
  modernās manipulācijas balstās vērtību, terminu izkropļošanā, soli pa solim, nemanāmi aizstājot patieso jēgu ar viltoto. Ir tikai loģiski, ka sabiedrības liela daļa vairs nespēj lietas izšķirt pēc to būtības. Demokrātiskā sabiedrībā cilvēkiem ir brīv dzīvot kopā ar ko vien vēlas, piemēram, sieviete vīra vietā izvēlēties citu sievieti vai mākslīgās apaugļošaas šļirci - nu tak nav aizliegts, bet tā nav ģimene. Ja dēļ izkropļotas izvēles rodas juridiskas problēmas, nav jācenšas pārējai sabiedrībai uzspiest savu "normālumu", nav jāņirgājas par ģimeni.
 • S

  S

  Ja paseko, ko par deputátiem un citiem no augstákiem plauktiem raksta medijos un tíklos, var redzét, ka NA ir savdabigs skatíjums uz klasisko gimeni-víram n-tás sievas vai bérnu mátes gan viena péc otras, gan reizé.Vismaz vairáku biedru un atbalstítáju vidú.Tas ir OK, bet citu personisko dzívi gatavi regulét lídz pédéjam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!