Komentāri
Saeimā izrāda filmu par Ņemcovu – deputātu interese neliela, zāle pustukša
Foto: Jānis Zvērs

Saeimā šodien demonstrēja nogalinātajam Krievijas opozīcijas līderim Borisam Ņemcovam veltītu dokumentālo filmu. Pirms filmas bija iespēja noklausīties režisora Vladimira Kara-Murzas ievadrunu.

Saeimas deputātu interese par filmu gan bija neliela, zāle bija pustukša. Dokumentālā filma “Ņemcovs” stāsta par nogalinātā Krievijas demokrātiskās opozīcijas līdera Ņemcova dzīvi un politiskajām gaitām dažādos posmos, tostarp cīņu pret Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starp filmas skatītājiem bija ieradušies arī pāris deputāti no partijas “Saskaņa”. Jāatzīmē, ka šai partijai ir sadarbības līgums ar Krievijas pozīcijas partiju “Vienotā Krievija”, pret kuru tā cīnījās Ņemcovs.

Klātesošos uzrunāja arī Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl