4 komentāri
Saeima gada pēdējās dienās veikusi iepirkumus par teju 300 000 eiro
FOTO: LETA

Saeima šā gada pēdējās dienās veikusi iepirkumus par teju 300 000 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Saeima ar SIA Data Security Solutions plāno slēgt 35 500 eiro vērtu līgumu par informācijas drošības un notikumu pārvaldības risinājuma uzturēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepirkumā par telpu kosmētisko remontu ar piedāvāto cenu 60 072 eiro uzvarējusi SIA “Fidem Property Group”.

Par ziedu un ziedu kompozīciju piegādi Saeima uzņēmumam SIA Linneja maksās 34 800 eiro.

Iepirkumā par papildu iekārtu piegādi esošajām konferenču un diskusiju sistēmām ar piedāvāto cenu 41 979 eiro uzvarējusi SIA KT Serviss.

Saeimas iepirkumā par papildu iekārtu piegādi esošajai televīzijas sistēmai ar piedāvāto summu 13 815 eiro uzvarējusi SIA Tilts Integration.

Parketa grīdu uzturēšanas pakalpojumus Saeimai par 16 500 eiro nodrošinās SIA Ceplis V.S., bet Saeimas ēku ventilācijas un dzesēšanas iekārtu tehnisko apkopi un remontu par 21 459 eiro veiks SIA Inženiercentrs komforts.

Tāpat Saeima par 8522 eiro plāno no AS Berendsen Tekstila Serviss īrēt maināmos paklājus, savukārt Saeimas liftu tehnisko apkopi un uzturēšanu par 11 512 eiro nodrošinās AS Latvijas lifts-Šindlers un SIA Baltijas tehnika un vide.

Iepirkumā par Saeimas sēžu un citu pasākumu audiovizuālā satura pārraidīšanu tiešsaistē internetā, arhīva izveidi un uzturēšanu ar piedāvāto cenu 11 550 eiro uzvarējusi SIA 4.vara. Saeimas WEB aplikāciju ugunsmūra piegādi, uzstādīšanu un integrāciju esošajā sistēmā par 41 800 eiro nodrošinās SIA Data Security Solutions.

TOP komentāri

  • ,,,
  • Andris Čiževskis
    +2 +2 0

    Andris Čiževskis

    Ha,ha,ha!Tas notiek arī visās pašvaldībās!Budžeta nauda tak jāiztērē,ja nav paspēta izsaimniekot,citādāk nākošajā gadā iedalīs mazāk nodokļu maksātāju naudiņu,ar ko atkal varēs ''pasaimniekot''....
  • ,,,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl