“Sadales tīkls” novērš stiprā vēja radītos elektrotīkla bojājumus

0 Komentāru
“Sadales tīkls” novērš stiprā vēja radītos elektrotīkla bojājumus
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Sestdienas rītā AS “Sadales tīkls” vēl turpina novērst stiprā vēja radītos elektrotīkla bojājumus, informēja uzņēmuma preses sekretāre Tatjana Smirnova.

Piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu Latvijas teritoriju šķērsoja spēcīgs vējš ar brāzmām līdz 26 metriem sekundē, kas izraisīja bojājumus arī “Sadales tīkla” elektrotīklā.

Atbilstoši vēja pārvietošanās ceļam tika reģistrēti dažādi elektrotīkla bojājumi: nolauzti un uz elektrolīnijām uzgāzti koki, sarauti elektrolīniju vadi, kā arī vējā nesti un elektrolīnijās aizķērušies koku zari, kas izraisīja elektroapgādes pārtraukumus, skaidroja Smirnova.

Uzņēmumā apgalvoja, ka, pateicoties iepriekšējai gatavībai un iepriekšējos gados paveiktajam darbam, lielākā daļa no elektrotīkla bojājumiem jau ir novērsti, un klientiem elektroapgāde operatīvi atjaunota.

Sestdienas rītā ap plkst.10 elektroapgādes traucējumi ir vēl aptuveni 1000 klientu visā Latvijā, un pakalpojuma sniedzējs turpina darbu, lai pēc iespējas ātrāk novērstu visus elektrotīkla bojājumus un klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi.

0 Komentāru