Sadales tīkls: 80% klientu ir informēti par elektroenerģijas tirgus atvēršanu

0 Komentāru
Sadales tīkls: 80% klientu ir informēti par elektroenerģijas tirgus atvēršanu
FOTO: LETA

Par spīti tam, ka tirgus atvēršana gaidāma jau gadu mijā, plašāk iedzīvotājiem šie jautājumi nav skaidroti, un daudzi ir neziņā, kādas izmaiņas gaidāmas un kā ir jārīkojas. LNT raidījumā 900 sekundes Sadales tīkls valdes loceklis Ilvars Pētersons norādīja, ka 80% klientu ir informēti par elektroenerģijas tirgu, bet informācija ne visiem ir pietiekama.

Ceturtdien, 23. oktobrī, plašāku sabiedrību par gaidāmajām izmaiņām informēs Ekonomikas ministrijas un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvji.

Sadales tīkls valdes loceklis Ilvars Pētersons

Foto: LETA

Foto: LETA

Svarīga lieta ir tas, ka 1. janvārī iedzīvotājiem būs vairākas iespējas, kas piedāvās dažādas cenas un produktu komplektus. [..] Iedzīvotājiem ir svarīgi saprast to, kāds ir patēriņš un kad var izdarīt izvēli. Izvēle ir izdarāma līdz katra mēneša 15. datumam. Tie, kas vēlas no 1. janvāra iziet elektroenerģijas tirgū, tuvākais tagad ir 15. decembris.

Šodien iecerēts sniegt plašāku skaidrojumu par elektrības tirgotāju skaitu, par to, kā iedzīvotājiem izvērtēt šos piedāvājumus un izvēlēties piemērotāko. Īpaši tiks skaidrots, kas būtu jāņem vērā iedzīvotājiem, kuru vidējais elektroenerģijas ikmēneša patēriņš pārsniedz 200 kilovatus.

Novembrī atbildīgās iestādes plāno sākt plašāku kampaņu, kuras laikā iedzīvotājiem klātienē būs iespēja iztaujāt gan ekspertus, gan iepazīties ar tirgotāju piedāvājumiem.

0 Komentāru