Komentāri

Par spīti tam, ka tirgus atvēršana gaidāma jau gadu mijā, plašāk iedzīvotājiem šie jautājumi nav skaidroti, un daudzi ir neziņā, kādas izmaiņas gaidāmas un kā ir jārīkojas. LNT raidījumā 900 sekundes Sadales tīkls valdes loceklis Ilvars Pētersons norādīja, ka 80% klientu ir informēti par elektroenerģijas tirgu, bet informācija ne visiem ir pietiekama.

Ceturtdien, 23. oktobrī, plašāku sabiedrību par gaidāmajām izmaiņām informēs Ekonomikas ministrijas un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadales tīkls valdes loceklis Ilvars Pētersons

Foto: LETA

Foto: LETA

Svarīga lieta ir tas, ka 1. janvārī iedzīvotājiem būs vairākas iespējas, kas piedāvās dažādas cenas un produktu komplektus. [..] Iedzīvotājiem ir svarīgi saprast to, kāds ir patēriņš un kad var izdarīt izvēli. Izvēle ir izdarāma līdz katra mēneša 15. datumam. Tie, kas vēlas no 1. janvāra iziet elektroenerģijas tirgū, tuvākais tagad ir 15. decembris.

Šodien iecerēts sniegt plašāku skaidrojumu par elektrības tirgotāju skaitu, par to, kā iedzīvotājiem izvērtēt šos piedāvājumus un izvēlēties piemērotāko. Īpaši tiks skaidrots, kas būtu jāņem vērā iedzīvotājiem, kuru vidējais elektroenerģijas ikmēneša patēriņš pārsniedz 200 kilovatus.

Novembrī atbildīgās iestādes plāno sākt plašāku kampaņu, kuras laikā iedzīvotājiem klātienē būs iespēja iztaujāt gan ekspertus, gan iepazīties ar tirgotāju piedāvājumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl