1 komentārs

Viens no pēdējiem, jauno laiku skaļākajiem ceļu satiksmes negadījumiem, kurš palicis cilvēku prātos, ir smagā avārija uz Čaka ielas Rīgā, kad bojā gāja maza meitenīte. Pēcāk noskaidrojās, ka pie vainas bija Rīgas satiksmes (RS) trolejbusa vadītāja. Šķita, ka šis gadījums būs laba mācība citiem vadītājiem, bet TV3 raidījuma Bez Tabu rīcībā nonākusi informācija, kas liecina par pretējo.

Kāds skatītājs iesūtījis video, kurā redzams, ka neskatoties uz to, ka luksoforā iedegusies sarkanā gaisma, sabiedriskā transporta vadītājs turpina braukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Satiksmes pārstāve raidījumam Bez Tabu atklāj, ka konkrētais trolejbusa vadītājs par veikto pārkāpumu esot sodīts.

”Vadītājs rakstīja paskaidrojumu, kurā viņš min, ka konkrētajā brīdī viņam esot novērsta uzmanība, jo viņš bija centies palīdzēt kādam pasažierim,” stāsta Rīgas satiksmes pārstāve Inese Rozīte.

Viņa arī norādīja, ka par šādiem ceļu satiksmes pārkāpumiem uzņēmums ir atlaidis divus darbiniekus.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

 • Ligita Kāpostiņa-Ivane
  0 0 0

  Ligita Kāpostiņa-Ivane

  Pareizi, kā vienmēr, vainojam sabiedriskā transporta vadītājus... būtu labāk uz sevi paskatījušies! Cik reizes jūs kā gājēji šķērsojat krustojumu pie sarkanās luksofora gaismas? Cik bieži jūs ejat ar austiņām ausīs un pat nepaskatieties pa malām, ejot pāri ceļam vietās, kur tas vispār nav atļauts? Cik bieži jūs paši, braucot ar auto, esat šķērsojuši krustojumu pie dzeltenā, kurš jau pārslēdzas uz sarkano? Cik bieži jūs apstājieties pirms neregulējamas gājēju pārejas, lai palaistu gājējus? Tādus piemērus vēl var minēt daudz. Bet, diemžēl, jūs neredzat savā acī baļķi...
  Sabiedriskā transporta vadītājs ir atbildīgs ne tikai par sevi, bet arī par pasažieriem, kas atrodas salonā. Šajā situācijā, strauji bremzējot, varēja krist un gūt traumas kāds pasažieris - un tad atkal jūs visi "ceptos" par to, kāds slikts vadītājs, cik neuzmanīgi brauc!!! Un atkal dēļ jūsu ļaunajām mēlēm tiktu sodīts vadītājs...
  Vēlreiz atgādinu - skatieties uz sevi un ieraugiet savas kļūdas nevis meklējiet savu kļūdu attaisnojumu citu cilvēku rīcībā!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl