Komentāri

Nedēļas nogalē sociālajos tīklos daudz apspriests kāds video, kurā agresīva bezbiļetniece Rīgas sabiedriskajā transportā rupji apsaukā un grūsta biļešu kontrolieri, bet pēc tam iespļauj sejā citai pasažierei.

Jaunkundze, kura nevēlās laicīgi maksāt par braucienu trešajā autobusā uz Bolderāju, ātri vien kļuva par interneta sensāciju. Sievietes tēlaino valodu sociālajos tīklos neviens pat negrasījās cenzēt, tāpēc visi varēja iepazīties ar viņas vārdu krājumu pilnā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kontrolieres diskusija ar sievieti ilga aptuveni piecas minūtes. Autobuss tikmēr šķērsoja Akmens tiltu, un draudi pieņēmās spēkā.

Pārējie pasažieri notiekošo uztvēra ar klusu sašutumu – sačukstas par policijas izsaukšanu, par audzināšanu, pēc tam, kad trakojošā sieviete uzstāj, lai ar viņu runātu krieviski, arī par nacionālo jautājumu. Kāda meitene tomēr pamēģina stāties nemaksājošajai pasažierei ceļā.

Pēc iespļaušanas citai pasažierei sejā, sieviete neviena neaizturēta devās prom. Filmētāji sāka ielādēt videomateriālu internetā, bet kontrolieri šo dienu nosauca par parastu darba dienu savā dzīvē.

Notikušajā iesaistījās arī Rīgas mērs Nils Ušakovs. Kamēr valsts policija vēl iesildījās, Ušakovs pie rīdzinieku atpazītās sievietes nosūtīja  pašvaldības policiju.

Tajā dienā, kad notika lamāšanās autobusā, Jūlija devās mājās – uz Bolderāju, Lemešu ielu. Pārējai pilsētai viņas uzvedība vēl bija noslēpums, bet Lemešu ielā viņas niķus un stiķus visi jau zināja. Atlika vien parādīt viņas fotogrāfiju.

Kaimiņi

Viņa ir agresīva! Viņu laiks ”ieslēgt”. Viņa mētājas ar akmeņiem, bērnus necieš! Kad cilvēks stāv, viņa iet virsū, gatava nogāzt no kājām! Ko darīt, ja cilvēks nav vesels? Esam saukuši gan ātro palīdzību, gan policiju.

Izrādās, ka saviem kaimiņiem Jūlija atļaujas pat mašīnas saskrāpēt, taču kolīdz kāds no malas ierodas vest viņu pie prāta, tā viņas dzīvoklī iestājas kapa klusums.

Jūlijai par viņas lielo slikto vārdu krājumu un draudiem tagad draud sods. Pašvaldības policijai pēc, kā var noprast, vairākiem mēģinājumiem un interesantām metodēm, ko viņi sauc par procesuālajām darbībām, ir izdevies sievieti sastapt.

Viņa nodarītajā neko traku neredzot. Ir sastādīts protokols, rīt tiks lemts par sodu. Informācija nosūtītā arī Rīgas satiksmei, lai viņi Jūliju varētu sodīt par braukšanu bez biļetes.

Video

Lasi vēl