11 komentāri
Sabiedriskā transporta biļetēm ceļ cenas, bet Rīgas Satiksmes šefs dzīvo 900 kvadrātmetru lielā mājā
FOTO: Twitter

Lielu sašutumu sabiedrībā izraisījis jaunākais Rīgas Satiksme paziņojums par sabiedriskā transporta cenu celšanu, kas sākot ar 1. februāri maksās 1,15 eiro, bet pie vadītāja divi eiro. Cenas tiks celtas arī mikroautobusos un automašīnu stāvvietās. Šāds lēmums tiek skaidrots ar to, ka uzņēmumam Rīgas Satiksme nav pietiekams finansējums, bet kā dzīvo pats Rīgas Satiksmes šefs Leons Bemhens?

Mikroblogošanas vietnē Twitter publicēti attēli, kuros redzama Rīgas Satiksmes šefa 900 kvadrātmetrus lielā māja, kas atrodas Piņķos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Kaķkope
    +2 +2 0

    Kaķkope

    Tas jau nenozīmē, ka tur nav kaut kādi savstarpējie darījumi ar "RS". UN, ja šie maka darījumi ietekmē lielas daļas rīdzinieku materiālo situāciju, ir jālien gan. Un riktīgi jālien. Pārāk maz lienam, tur tā lieta. Sieva, pie tam jau gadiņos, ir tieši priekš tam, lai galus labi noslēptu. Zinot, kā vācietis H.Bergs vēl 2000.g. aizmuka no nodokļiem 212000Ls apmērā, izmantojot grāmatvedei izdotu pilnvaru, atsauce uz sievu liekas smieklīga. VIzuāli Bemhens izskatās totāli nodzēries, uz jautājumu par viņa veselības stāvokli RS nav spējīga atbildēt, tātad, lai kā būtu ar to māju, vai ir normāli, ka šādu personu tur atbildīgā amatā? Vai trūkst speciālistu? Par kādiem nopelniem - kundzes naudu, draugu būšanu ar N.Ušakovu vai vēl ko viņš tā tiek auklēts? Pati RS apliecina, ka 47% vispār BRAUC PA BRĪVU, tātad jālikvidē tas bardaks un biļešu cenas varēs pat samazināt.
  • Zāzā
  • ibals

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl