1 komentārs
ZZS vadība: Vēl jāizvērtē, vai LZS biedram Dronkam bija kāda loma “Riepu bloku” darbībā
Ja uzņēmums ir vainīgs, tad tam ir jārīkojas atbilstoši likuma prasībām, uzskata ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze. (Vladislavs Proškins / f64)

Pirms nosodīt, sākumā jāizvērtē, kāda ir bijusi Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedra Aivara Dronkas loma SIA “Riepu bloki” ikdienas darbībā, sacīja LZS priekšsēdētāja vietnieks, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Valsts vides dienests (VVD) ir pieņēmis lēmumu pārtraukt līgumu ar SIA “Riepu bloki” par videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas sistēmas piemērošanu un aprēķinājis tam sodu 12 900 624 eiro apmērā. “Riepu bloku” lielākais īpašnieks caur vēl vienu uzņēmumu ir bijušais ZZS Saeimas deputāts, pašlaik LZS Vidusdaugavas nodaļas vadītājs Dronka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krauze norādīja, – ja uzņēmums ir vainīgs, tad tam ir jārīkojas atbilstoši likuma prasībām, bet, ja likums paredz iespēju “Riepu blokiem” pārsūdzēt lēmumu par sodu, tad uzņēmums var izšķirties tā rīkoties. Ja uzņēmums tiek atzīts par vainīgu, tad tam ir jārīkojas tā, kā valsts liek, uzsvēra LZS priekšsēdētāja vietnieks.

Politiķis uzskata, ka īpašniekam ir ierobežotas iespējas ietekmēt uzņēmuma ikdienas darbību, tāpēc vēl esot jākonstatē, kurš šajā gadījumā ir rīkojies negodīgi. Situācijā, kad kāds darbinieks ir rīkojies negodprātīgi, ir jautājums par to, vai par to var vainot īpašnieku, izteicās ZZS valdes priekšsēdētājs.

Krauze norādīja, ka nevar komentēt jautājumu par iespēju lemt par kādu sankciju piemērošanu LZS biedram. Šādu priekšlikumu var rosināt tikai biedri, piebilda politiķis.

Politiķis arī vērsa uzmanību, ka šis gadījums liecina, ka VVD sācis strādāt daudz efektīvāk, jo iepriekš iestāde strādājusi ļoti slikti.

“Riepu bloku” vadītājs Aivars Grūbe aģentūrai teica, ka uzņēmums pārsūdzēs šo lēmumu.

“Riepu bloki”, kura pamatkapitāls ir nepilni 57 000 eiro, pilnībā pieder uzņēmumam “Eko alternatīva”, no kura 51% pieder Aivaram Dronkam, pa 16% – Ernestam Skopānam un Ilgonim Ragam, 10% – Mārim Mežapuķem, bet 7% – Markam Baltkalnam.

TOP komentāri

  • s
    +1 +1 0

    s

    Gan jau atradis, ka nav nekādas saistibas.Vai tas nav tas pats Dronka, kas pirms gadiem kopā ar Škēli kaut kādas rebes taisīja vai gribēja taisit ar tiem vēja "torņiem"?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl