1 komentārs
ZZS vadība: Vēl jāizvērtē, vai LZS biedram Dronkam bija kāda loma “Riepu bloku” darbībā
Ja uzņēmums ir vainīgs, tad tam ir jārīkojas atbilstoši likuma prasībām, uzskata ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze. (Vladislavs Proškins / f64)

Pirms nosodīt, sākumā jāizvērtē, kāda ir bijusi Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedra Aivara Dronkas loma SIA “Riepu bloki” ikdienas darbībā, sacīja LZS priekšsēdētāja vietnieks, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Valsts vides dienests (VVD) ir pieņēmis lēmumu pārtraukt līgumu ar SIA “Riepu bloki” par videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas sistēmas piemērošanu un aprēķinājis tam sodu 12 900 624 eiro apmērā. “Riepu bloku” lielākais īpašnieks caur vēl vienu uzņēmumu ir bijušais ZZS Saeimas deputāts, pašlaik LZS Vidusdaugavas nodaļas vadītājs Dronka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krauze norādīja, – ja uzņēmums ir vainīgs, tad tam ir jārīkojas atbilstoši likuma prasībām, bet, ja likums paredz iespēju “Riepu blokiem” pārsūdzēt lēmumu par sodu, tad uzņēmums var izšķirties tā rīkoties. Ja uzņēmums tiek atzīts par vainīgu, tad tam ir jārīkojas tā, kā valsts liek, uzsvēra LZS priekšsēdētāja vietnieks.

Politiķis uzskata, ka īpašniekam ir ierobežotas iespējas ietekmēt uzņēmuma ikdienas darbību, tāpēc vēl esot jākonstatē, kurš šajā gadījumā ir rīkojies negodīgi. Situācijā, kad kāds darbinieks ir rīkojies negodprātīgi, ir jautājums par to, vai par to var vainot īpašnieku, izteicās ZZS valdes priekšsēdētājs.

Krauze norādīja, ka nevar komentēt jautājumu par iespēju lemt par kādu sankciju piemērošanu LZS biedram. Šādu priekšlikumu var rosināt tikai biedri, piebilda politiķis.

Politiķis arī vērsa uzmanību, ka šis gadījums liecina, ka VVD sācis strādāt daudz efektīvāk, jo iepriekš iestāde strādājusi ļoti slikti.

“Riepu bloku” vadītājs Aivars Grūbe aģentūrai teica, ka uzņēmums pārsūdzēs šo lēmumu.

“Riepu bloki”, kura pamatkapitāls ir nepilni 57 000 eiro, pilnībā pieder uzņēmumam “Eko alternatīva”, no kura 51% pieder Aivaram Dronkam, pa 16% – Ernestam Skopānam un Ilgonim Ragam, 10% – Mārim Mežapuķem, bet 7% – Markam Baltkalnam.

TOP komentāri

  • s
    +1 +1 0

    s

    Gan jau atradis, ka nav nekādas saistibas.Vai tas nav tas pats Dronka, kas pirms gadiem kopā ar Škēli kaut kādas rebes taisīja vai gribēja taisit ar tiem vēja "torņiem"?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl