Žoržs Siksna: Patiess priekš, ka šogad Jāņus iznācis svinēt dzimtajā pusē – Dobelē

Komentāri

“Patiesi apsveicu visus Līgo svētkos. Patiess prieks un laime, ka šogad Jāņus iznācis svinēt dzimtajā pusē – Dobelē,” LNT Ziņām Līgo vakarā sacīja dziedātājs Žorzs Siksna, kurš šos svētkus pavada vienā no vērienīgākajām līgošanas vietām – Dobelē, kur notiek dižkoncerts “Līgojam Dobelē!”. 

Koncertā “Līgojam Dobelē!” uzstājas labākie Dobeles novada dziedātāji un dejotāji, ”Vintāžas orķestris”, tautā iemīļoti mākslinieki – Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Imants Vanzovičs, Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Jānis Buķelis, Ieva Sutugova, Artūrs Biķernieks. Koncerta laikā arī suminās 60 gadu jubilejā Žoržu Siksnu, kura labāko dziesmu izlase ir koncerta sastāvdaļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertu ikvienam iespējams skatīties arī LNT tiešraidē!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl