Komentāri
Zolitūdes traģēdijas parlamentārā izmeklēšanas komisija publicē pirmos secinājumus

“Man ļoti gribētos noticēt, ka valsts ir mācījusies no šīs asiņainās traģēdijas, bet ar skumjām ir jāsecina, ka arī pēc traģēdijas uzlabotais normatīvais regulējums būvniecības jomā nevis novērš riskus cilvēku drošībai un dzīvībai, bet tieši pretēji – rada pārliecību, ka Zolitūdei līdzīgas traģēdijas var atkārtoties,” sacīja traģēdijas izmeklēšanas parlamentārās komisijas priekšsēdētājs Ringolds Balodis.

“Valsts līmenī joprojām nav atrisināts jautājums par būvizstrādājumu kvalitātes kontroli, un arī pati būvniecības kontrole valstī ir vairāk deklaratīva un formāla. Tajā pašā laikā ir vērojami arī uzlabojumi, un esmu pārliecināts, ka Ekonomikas ministrija un Saeima šo situāciju spēs labot!” viņš pauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zolitūdes traģēdijas parlamentārā izmeklēšanas komisija darbojas jau četrus mēnešus, un to laikā ir notikušas 11 sēdes. Komisija savā darbā ir piesaistījusi 18 pastāvīgos ekspertus no 13 organizācijām un sēžu laikā ir aptaujājusi 45 amatpersonas un ekspertus. Saskaņā ar Saeimas lēmumu parlamentārā izmeklēšana noslēdzas 2015. gada 11. novembrī ar galaziņojumu.

Lasi vēl