Zolitūdes traģēdijas lietā Rīgas būvvalde savu atbildību joprojām neatzīst

1 komentārs

Zolitūdes traģēdijas krimināllietā Rīgas būvvalde savu atbildību joprojām neatzīst. Jau otro dienu pēc kārtas Rīgas Zemgales priekšpilsētas turpināja liecinieku uzklausīšanu. Tostarp iztaujāts tika arī Rīgas būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs.

Vairāku stundu garumā prokurori mēģināja izdibināt būvvaldes lomu traģēdijā. Jebkādu atbildību lielveikala sabrukšanā Vircavs noraida, akcentējot, ka par kļūdām celtniecībā jāatbild būvniekiem. Būvvaldes darbs esot dokumentu pārbaude, ne jumta izturības vai celtniecības materiālu kontrole.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka Zolitūdes traģēdijas krimināllietā uz apsūdzēto sola kopumā sēdušās 9 personas, tostarp par būvniecības normu pārkāpšanu, amatpersonu pienākumu nepildīšanu un darba aizsardzības noteikumu pārkāpšanu.

Apsūdzēto vidū ir gan būvinženieris Ivars Sergets, gan arhitekts Andris Kalinka, firmas “RE un RE” būvdarbu vadītājs Staņislavs Kumpiņš un būveksperts Andris Gulbis.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Vēl viena iestāde, kas visu darbu veica papiros pie rakstāmgalda."U nas vse papiri v porjadke".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl