Zolitūdes traģēdijas lietā Rīgas būvvalde savu atbildību joprojām neatzīst

1 komentārs

Zolitūdes traģēdijas krimināllietā Rīgas būvvalde savu atbildību joprojām neatzīst. Jau otro dienu pēc kārtas Rīgas Zemgales priekšpilsētas turpināja liecinieku uzklausīšanu. Tostarp iztaujāts tika arī Rīgas būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs.

Vairāku stundu garumā prokurori mēģināja izdibināt būvvaldes lomu traģēdijā. Jebkādu atbildību lielveikala sabrukšanā Vircavs noraida, akcentējot, ka par kļūdām celtniecībā jāatbild būvniekiem. Būvvaldes darbs esot dokumentu pārbaude, ne jumta izturības vai celtniecības materiālu kontrole.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka Zolitūdes traģēdijas krimināllietā uz apsūdzēto sola kopumā sēdušās 9 personas, tostarp par būvniecības normu pārkāpšanu, amatpersonu pienākumu nepildīšanu un darba aizsardzības noteikumu pārkāpšanu.

Apsūdzēto vidū ir gan būvinženieris Ivars Sergets, gan arhitekts Andris Kalinka, firmas “RE un RE” būvdarbu vadītājs Staņislavs Kumpiņš un būveksperts Andris Gulbis.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Vēl viena iestāde, kas visu darbu veica papiros pie rakstāmgalda."U nas vse papiri v porjadke".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl