Zolitūdes traģēdijas lietā pirmās instances tiesas lēmums varētu būt gaidāms nākamgad

0 Komentāru

Zolitūdes traģēdijas krimināllietas iztiesāšanas process ritot gana raiti, un pirmās instances tiesas lēmums gaidāms nākamgad, tā atzīst viens no valsts apsūdzības uzturētājiem, prokurors Agris Skradailis.

Savukārt bojāgājušo tuvinieki par to, ka teju trīs gadu laikā notikušajās 147 tiesas sēdēs, uzklausot 438 cilvēku liecības, neviens nav notiesāts par 21. novembra nakts šausmām, nav apmierināti.

Tomēr prokurors norāda – apjomīgā, 110 sējumu lieta tiekot skatīta ar īpašu rūpību, lai vainīgie neizspruktu no soda un visu atbildību traģēdijā tiesa neuzveltu vienai skrūvei. Līdz ar to, ņemot vērā iesaistīto personu daudzumu, noskaidrojamo apstākļu kopumu – procesa gaita vērtējama kā pietiekami raita.

Agris Skradailis
prokurors

Es saprotu visu, visas sabiedrības interesi panākt pēc iesējas ātrāku rezultātu šajā tiesvedības procesā, bet es domāju, ka mums ir jābūt gudrākiem tajā ziņā, ka neuzkāpt uz viena un tā paša grābekļa divas reizes, šajā gadījumā Zolitūdes tiesvedības procesā ļaut tiesai pamatīgi visu izsvērt, visu par un pret.

Šobrīd tiesvedības process pieveikts par vairāk nekā divām trešdaļām, sācies noslēdzošais posms – jau drīz gaidāmas debates, replikas, kam sekos apsūdzēto pēdējais vārds un viss liecina, ka saīsinātais tiesas spriedums būs nākamgad.

0 Komentāru