Komentāri
Žiperīgā Tiāra vēlas tikt prom no patversmes… Vai zini kādu, kurš varētu dot viņai mājas?
Foto: Facebook / Labās mājas

Vai vēlies kļūt par labu saimnieku un pieņemt savās mājās novārtā atstāto suņu meiteni vārdā Tiāra?

Nepilnu gadu vecā suņu meitene savulaik kā kucēns tika izglābta no kādas bedres, kurā mazuļi bija samesti. Ļaudis sunīti lēma paturēt, diemžēl pieļāva kļūdu audzināšanā, proti, suņuks augot visu laiku uzturējās tikai saimnieka tuvumā, un, kad dzīve pamainījās un rējējiņai nācās palikt arī vienai mājās, Tiāra atšķirtību nespēja panest un “demolēja” māju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kinoloģijā šādu problemātisku suņa uzvedību sauc par atšķirtības sindromu – ar suni ilgi un pacietīgi jāstrādā, līdz dzīvnieks pieradīs un nebaidīsies palikt mājās viens. Raksturā mīļajai, jaukajai, sirsnīgajai rējējiņai meklējam mājas, kurās kāds no ģimenes locekļiem – ome vai opis – tomēr dienas, kad pārējie mājinieki skolā un darbā, varēs vadīt kopā ar Tiāru. Tad nedarbu nebūs.

Skaties foto:

Ja vēlies Tiāru saukt par savu suni, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00, bet pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl