179 komentāri
Ziņo par netaisnību, un, iespējams, to šķetinās Bez Tabu
Foto: Bez Tabu

Vai esi pamanījis sev līdzās kādu netaisnību? Varbūt pats esi kļuvis par negodīgas rīcības upuri? Portāls Skaties.lv sadarbībā ar TV 3 raidījumu Bez Tabu piedāvā iespēju ikvienam iejusties žurnālista lomā un atklāt lielākās netaisnības Latvijā.

Iesūtīt savu stāstu jau tagad ir iespējams tepat vai arī ērtajā Bez Tabu sūdzību dēļa aplikācijā.

Labāko sižetu ideju autoriem būs iespēja pašiem kopā ar Bez Tabu komandu doties un atrisināt radušos problēmu.

Ziņo par netaisnībām šeit:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

TOP komentāri

 • Inga Lika
  +4 +4 0

  Inga Lika

  sveiki! ir tāda lieta, kad man vecmāmiņai laukos jau apnicis skatīties, ka visu laiku dzīvnieciņi tiek mocīti, kādi 9 suni, pat nezinu cik kaķi!!! un bardaks ir ārkārtīgi liels, Dāviņu pagasts neko nevarot izdarīt, ka tas nākas. izskatās ka atkritumu izgastuvē. braucot ciemos jābaidās lai riepas nesadur...vai ar kādu kaķēnu nenobrauc. nu jau ka 3 gadus cīnās viņa ar to .!!! vecmāmiņai ir 80 gadi un staigā ar kruķim, viņai nav vairs spēka cīnīties, jo neviens viņa neklausās. tas atrodas Dāviņu pag." Ošlejas " varat lūdzu apseko šo vietu, lai tur reiz būtu kartība. dzīvnieku aizsardzības dienestu ar vajadzētu aizsūtīt... Paldies
 • Diana dzintars
  +4 +4 0

  Diana dzintars

  Sveiki mums liepaja talsu iela 41 ir izmesti ratu kubas kaiminiem un mums majas vecaka panema un izmeta ta vina nedriks darit ta telpa ir domata tiki maminam ar berniniem ludzu palidziet risinat so problemu
 • Nataļja
  +3 +3 0

  Nataļja

  Labdien! Izmisumā! Jau 3 mēnešus nevaru dabūt savu algu un kompensāciju no DUS SHELL. Rakstīju gan VID, gan Darba inspekcijā uzrakstīju iesniegumu, bet nekā. Es zinu, kā tur ļoti ilgi nemaksā darba algu vai vispār nemaksa, kad izbeidz darba attiecības. Kāpēc VID vai VDI neko nedara? Kāpēc es nevaru saņemt TIKAI SAVU NAUDU par nostrādātām maiņām, it īpaši es strādāju nakts maiņās. Es zinu, ka par SHELL vai bijušo TREST (kaut palika VISI TREST darbinieki SHELLā) ir ļoti daudz sūdzību un jau bija TV raidījum tieši BEZ TABU programmā. Kāpēc tas viss notiek Latvijā un neviens nevar palīdzēt??? Ja kas, tur visas algas, ja tie tik izmaksāti, tiek maksāti TIKAI aploksnēs! Cerība tikaj uz Jums. Paldies!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl