Zināms Pavļuta biroja sastāvs

5 komentāri
Zināms Pavļuta biroja sastāvs
OKSANA DŽADANA/F64

Veselības ministra Daniela Pavļuta (”Attīstībai/Par!”) biroju vadīs līdzšinējā Rīgas domes priekšsēdētāja padomniece, bijusī partiju apvienības ‘Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijas vecākā konsultante Vladislava Šķēle, informēja veselības ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Veselības ministra komunikācijas padomniece informēja, ka Vladislavai Šķēlei ir vairāk nekā 12 gadu pieredze darbā valsts pārvaldē, tai skaitā Eiropas Savienības līmeņa politikas veidošanā. Viņa ir koordinējusi valstiska un starptautiska mēroga projektus, pārstāvējusi Latviju Eiropas Komisijas ekspertu grupās par sociālo iekļaušanu.

Pavļuta padomniece politikas plānošanas jautājumos būs stratēģiskās komunikācijas speciāliste Marta Krivade, kurai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze privātajā un publiskajā sektorā un kura bijusi veselības un labklājības ministra padomniece.

Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs arī turpmāk būs Saeimas deputāts, doktors veterinārmedicīnā Ilmārs Dūrītis.

Dūrītis bijis Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātes dekāns, profesors un vadošais pētnieks, Pārtikas un veterinārā dienesta Veterināro zāļu reģistrācijas komisijas priekšsēdētāja vietnieks, kā arī Latvijas Veterinārārstu biedrības Profesionālas un ētikas padomes loceklis un veterinārārsts.

Pavļuta komunikācijas padomniece būs līdzšinējā partiju apvienības ”Attīstībai/Par!’ Saeimas frakcijas komunikācijas vadītāja Lāsma Bindere, kura iepriekš strādājusi LNT Ziņu dienestā.

Lasi vēl: Saeima veselības ministra amatā apstiprina Danielu Pavļutu

5 komentāri