Zināms, cik ļoti atšķiras Latvijā un citās valstīs nopērkamie pārtikas produkti

Atšķirības starp Latvijā pieejamiem ārvalstu izcelsmes pārtikas produktiem un citās valstīs iegādātiem pārtikas produktiem ir, taču tās nav būtiskas, – tāds ir galvenais Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) secinājums, salīdzinot pārtikas produktu marķējumus un laboratoriski pārbaudot to sastāvu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Re

  Re

  No Vācijas uz Latviju vedam daudz ko; kafiju, saldumus, veļas pulverus utt. Kvalitatīvāk un lētāk!
 • Madars Grāvītis

  Madars Grāvītis

  Un man vel lika, ka Latvijas prece ir ta labaka. Ka tad ja!
 • Kāsīts

  Kāsīts

  Principā lieta ir tāda, produkti tiek pielāgoti konkrētās valsts pirktspējas līmenim.
  Gan iepakojums, gan sastāvs var diez gan atšķirties. Neviens no šiem produktiem netiek ražots Latvijā, tādēļ šeit ir diezgan daudz izplatītāju, kuri iepērk no ražotājiem un tālāk pārdod veikalu tīkliem. Ja, piemēram, mēs paņemam kādu preci no ražotājvalsts ar tās konkrēto sastāvu un iepakojumu, pieliekam klāt izplatītāju izdevumus uz to, tad to preci šeit retais kurš pirks. Tādēļ tiek rašotas ekonomiskākas klases preces, lai arī mums šeit viņas būtu pieejamas. Protams vel ir daudzas niances, kurās šeit neieslīksim.
 • K.A.

  K.A.

  ...un kā vēl atšķiras!Dzīvnieki ir vislabākie degustatori un pārbaudītāji.Pirms vairākiem gadiem ar saviem kaķiem dzīvoju Zviedrijā.Tur mani kaķi ļoti labprāt ēda Whiskas konservus 420 g bundžiņā,kam Latvijā pat muti klāt nelika.Viena bundžiņa maksāja 8-9 kronas(0,8-0,9 eiro).Atbraucot atpakaļ uz Latviju,šeit šie konservi maksāja 1,27 eiro,un mani kaķi joprojām tiem muti klāt nelika.
 • Andrejs Tkacenko

  Andrejs Tkacenko

  Atklājuši noslēpumu... ?
  Es pirms vairākiem gadiem, strādāju vienā no zivju rūpnīcām ārzemēs. Prece kas bija domāta Baltijas valstīm, taisīja no atbirumiem no partijām uz Vāciju un t.t.
 • s

  s

  Nepārtiku-šampūnus, velas pulverus, zobu pastas neviens nepārbaudis, tādēļ komentāru nebūs, par kafiju, kur pats esmu jutis garšas atšķiribu, arī nekas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!