Ziņa visiem, kas brauc ar vilcienu Ogres virzienā! Dienas reisiem par 50% samazinās cenu

Pievienot komentāru
Ziņa visiem, kas brauc ar vilcienu Ogres virzienā! Dienas reisiem par 50% samazinās cenu
LETA

Remonta dēļ no nākamās nedēļas gaidāmas būtiskas izmaiņas vilcienu kustībā Ogres virzienā. Latvijas dzelzceļš iecerējis sliežu ceļa signālvadības sistēmas modernizēšanu, kuras laikā nāksies būtiski ierobežot satiksmi.

Tā kā šī līnija ir pati noslogotākā Latvijā, iedzīvotāji aicināti laikus plānot savus braucienus, jo tie daži vilcieni, kas kursēs, visticamāk, būs pārpildīti. Satiksmes nodrošināšanai tiks nodrošināti arī īpaši autobusi.

Plānotais remonts ietekmēs pasažierus, kas ar vilcienu pārvietojas no Ogres, Lielvārdes, Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils, Zilupes un Madonas.

Skaties foto!

Tā kā šis sliežu ceļš ir visnoslogotākais Latvijā, izmaiņas vilcienu kustības grafikos skars vairākus tūkstošus cilvēku, kas ikdienu mēro ceļu uz galvaspilsētu.

No rīta vilcieniem nekursēs puse reisu, savukārt vakaros ierasto 9 vilcienu vietā būs tikai 3. Vilcienu kustības intervāls būs aptuveni pusotra stunda. Pasažieru vilciens gan sola, ka reisiem, kas kursēs, vilcienu sastāvi būs garāki un ietilpīgāki.

Lai mazinātu pasažieru skaitu jau tā pārpildītajos rīta un vakara reisos, Pasažieru vilciens aicina iedzīvotājus izmantot dienas reisus, kuros par 50% tiks samazināta biļešu cena. Savukārt, lai kompensētu neērtības regulārajiem pasažieriem, par trim līdz piecām dienām tiks pagarināti mēnešbiļešu derīguma termiņi.

Lielākie ierobežojumi Ogres virziena vilcienu kustībā gaidāmi nākamnedēļ – no 7. – 12. decembrim. Pēc tam situācija nedaudz uzlabosies. Atjaunot ierasto grafiku plānots 19. decembrī.

Skaties video!