Komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis palīgā saucienu no Ziepniekkalna iedzīvotājiem. ”Šeit jums raksta satraukti Ziepniekkalna iedzīvotāji. Dzīvojam daudzstāvu ēkā pretī vienai no mūsu rajona sākumskolām. Pa logiem labi redzams, kā uz ēkas jumta jau ilgstoši krājas ūdens, un neviens par to neliekas ne zinis. Esam telefoniski ziņojuši skolai, bet nekas tāpat nenotiek.” 

Raidījuma Bez Tabu komanda dodas skaidrot, vai skolas jumtam paredzēta papildu smaguma turēšana.

Skolas saimniecības daļas vadītāja gan norāda, ka ūdens uz jumta parādījies tikai nesen.

Skolas direktore Astrīda Račkovska norāda, ka ūdens uz jumta krājas periodiski. ”Ēkai ir 20 gadi, tas ūdens ik pa laikam tur parādās. Tad, kad ir liels lietus vai daudz ūdens, ir problēmas ar šī liekā ūdens daudzuma novadīšanu,” stāsta skolas direktore.

Rīgas skolu apsaimniekotājs ir uzņēmums SIA Rīgas Serviss. ”Mums nav katru mēnesi jābrauc pārbaudīt jumtus. Pamatā notiek sadarbība ar iestādēm. Iestāde redz problēmu, mēs braucam skatīties, ja ir problēma, to remontējam,” informē Rīgas Serviss izpilddirektors Artūrs Pīgožins.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl