Komentāri

Mēs skrienam, lai citi varētu staigāt, – ar šādu moto šogad Rīgā, Doma laukumā, jau devīto gadu pēc kārtas notika Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens.

Kājās tiek vilktas sarkanas bikses, galvu jau rotā rūķu cepure. Tik daudz Ziemassvētku vecīšu Doma laukumā vēl nebija redzēts. Pirms deviņiem gadiem skrējienā piedalījās tikai pāris desmiti vecīšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu – teju tūkstoti.

Foto

Skrēja ne tikai jauni, bet arī pavisam mazi un tādi, kuru gadu slieksnis jau pāri astoņdesmit. Zālīšu ģimene mājās nebija atstājusi arī ģimenes mīluli Mērfiju.

Marika, skrējiena dalībniece

Ģimenes loceklis, viņam ļoti patīk skriet, tāpēc domājam, ka nav jēgas atstāt mājās, lai piedalās.

Skrējiena organizatoriem šogad ziedojumos izdevās savākt necerēti daudz līdzekļu – vismaz 13 000 eiro, kas palīdzēs sešu bērnu rehabilitācijai.

Pusotru kilometru garajā skrējienā uzvarētāji bija visi, taču pirmais finišēja Konstantīns.

Konstantīns, skrējiena dalībnieks

Ņemot vērā savu vecumu, neko negaidu, bet, lai būtu apkārt sabiedrībā miers, izturība, pateicība visiem apkārtējiem, lai cilvēki būtu kā lieli draugi viens otram.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl