Komentāri

Mēs skrienam, lai citi varētu staigāt, – ar šādu moto šogad Rīgā, Doma laukumā, jau devīto gadu pēc kārtas notika Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens.

Kājās tiek vilktas sarkanas bikses, galvu jau rotā rūķu cepure. Tik daudz Ziemassvētku vecīšu Doma laukumā vēl nebija redzēts. Pirms deviņiem gadiem skrējienā piedalījās tikai pāris desmiti vecīšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu – teju tūkstoti.

Foto

Skrēja ne tikai jauni, bet arī pavisam mazi un tādi, kuru gadu slieksnis jau pāri astoņdesmit. Zālīšu ģimene mājās nebija atstājusi arī ģimenes mīluli Mērfiju.

Marika, skrējiena dalībniece

Ģimenes loceklis, viņam ļoti patīk skriet, tāpēc domājam, ka nav jēgas atstāt mājās, lai piedalās.

Skrējiena organizatoriem šogad ziedojumos izdevās savākt necerēti daudz līdzekļu – vismaz 13 000 eiro, kas palīdzēs sešu bērnu rehabilitācijai.

Pusotru kilometru garajā skrējienā uzvarētāji bija visi, taču pirmais finišēja Konstantīns.

Konstantīns, skrējiena dalībnieks

Ņemot vērā savu vecumu, neko negaidu, bet, lai būtu apkārt sabiedrībā miers, izturība, pateicība visiem apkārtējiem, lai cilvēki būtu kā lieli draugi viens otram.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl