Komentāri
Ziemassvētku vakarā Rimi lielveikali tiks slēgti agrāk
(Foto: LETA)

Ziemassvētku vakarā, 24.decembrī, visi Rimi lielveikali tiks slēgti agrāk nekā parasti, informē SIA Rimi Latvia pārstāve Dace Valnere.

24. decembrī

Plkst.21 tiks slēgti lielveikali Mīlgrāvja Rīgā, Vivo centrs un RAF Jelgavā, Ostmala un Rietumu centrs Liepājā, Tobago Ventspilī, Kauguri Jūrmalā, Cietoksnis Daugavpilī, kā arī Bauskā, Tukumā, Ogrē un A7 Ķekavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz plkst.22 darbosies lielveikali Alfa, Spice, Olimpija, Azur, Damme, Valdemāra, Mols, Stirnu, P.Brieža, Zoom, Biķernieku Rīgā un Rimi Salaspilī.

25. decembrī

Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, visi Rimi lielveikali Latvijā tiks atvērti plkst.11 no rīta un strādās līdz ierastajam slēgšanas laikam.

26. decembrī

Savukārt Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, visos hipermārketos darba laiks būs bez izmaiņām.

Supernetto darbalaiki

Savukārt visi Supernetto veikali Ziemassvētku vakarā strādās līdz plkst.21, izņemot Supernetto veikalu Centrāltirgus, kas darbosies līdz plkst.17.

Pirmajos Ziemassvētkos visā Latvijā Supernetto veikali tiks atvērti plkst.10 un strādās līdz 22, izņemot Supernetto veikalu Centrāltirgus, kas tiks slēgts plkst.17, kā arī Supernetto veikals Balvi un Supernetto veikals Daugavpils autoostā, kas strādās līdz plkst.21.

Bet Otrajos Ziemassvētkos visos Supernetto veikalos darba laiks būs bez izmaiņām, izņemot Supernetto veikalu Centrāltirgus, kas strādās līdz plkst.17.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl