Komentāri

Operatīvajiem dienestiem – ugunsdzēsējiem, policijai un ātrajai medicīniskajai palīdzībai –  aizvadītā Ziemassvētku diennakts ir pagājusi salīdzinoši mierīga.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā LNT Ziņas informēja, ka nelaimēs nav gājis bojā neviens cilvēks, nav arī bijuši izsaukumi dzēst aizdegušos vainagus un nav degušas eglītes. Taču ir bijuši trīs izsaukumi uz spēcīgu piedūmojumu mājokļos piedeguša ēdiena dēļ. Aizvadītā diennakts salīdzinoši mierīgi pavadīta arī Valsts policijā – fiksēti 50 ceļu satiksmes negadījumi bez bojāgājušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmantojot situāciju, ka cilvēki devušies svinēt Ziemassvētkus ārpus mājam, notikušas septiņas zādzības no mājokļiem, nozagtas sešas automašīnas un fiksēta viena laupīšana.

“Satraucošākā tendence ir dzērājšoferu skaits, īpaši daudz to ir bijis Rīgas reģionā. Valstī kopumā konstatēti 29 autovadītāji, kuri sēdušies pie stūres alkohola reibumā, no tiem 18 ir konstatēti Rīgas reģionā. Šis skaitlis ir krietni lielāks nekā vidēji iepriekšējās diennaktīs,” atzīst Valsts Policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Ceļu policija veiks pastiprinātas patruļas un autovadītāju pārbaudīšanu līdz svētku beigām janvāra pirmajās dienās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl