Komentāri

Operatīvajiem dienestiem – ugunsdzēsējiem, policijai un ātrajai medicīniskajai palīdzībai –  aizvadītā Ziemassvētku diennakts ir pagājusi salīdzinoši mierīga.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā LNT Ziņas informēja, ka nelaimēs nav gājis bojā neviens cilvēks, nav arī bijuši izsaukumi dzēst aizdegušos vainagus un nav degušas eglītes. Taču ir bijuši trīs izsaukumi uz spēcīgu piedūmojumu mājokļos piedeguša ēdiena dēļ. Aizvadītā diennakts salīdzinoši mierīgi pavadīta arī Valsts policijā – fiksēti 50 ceļu satiksmes negadījumi bez bojāgājušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmantojot situāciju, ka cilvēki devušies svinēt Ziemassvētkus ārpus mājam, notikušas septiņas zādzības no mājokļiem, nozagtas sešas automašīnas un fiksēta viena laupīšana.

“Satraucošākā tendence ir dzērājšoferu skaits, īpaši daudz to ir bijis Rīgas reģionā. Valstī kopumā konstatēti 29 autovadītāji, kuri sēdušies pie stūres alkohola reibumā, no tiem 18 ir konstatēti Rīgas reģionā. Šis skaitlis ir krietni lielāks nekā vidēji iepriekšējās diennaktīs,” atzīst Valsts Policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Ceļu policija veiks pastiprinātas patruļas un autovadītāju pārbaudīšanu līdz svētku beigām janvāra pirmajās dienās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl