Komentāri

Operatīvajiem dienestiem – ugunsdzēsējiem, policijai un ātrajai medicīniskajai palīdzībai –  aizvadītā Ziemassvētku diennakts ir pagājusi salīdzinoši mierīga.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā LNT Ziņas informēja, ka nelaimēs nav gājis bojā neviens cilvēks, nav arī bijuši izsaukumi dzēst aizdegušos vainagus un nav degušas eglītes. Taču ir bijuši trīs izsaukumi uz spēcīgu piedūmojumu mājokļos piedeguša ēdiena dēļ. Aizvadītā diennakts salīdzinoši mierīgi pavadīta arī Valsts policijā – fiksēti 50 ceļu satiksmes negadījumi bez bojāgājušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmantojot situāciju, ka cilvēki devušies svinēt Ziemassvētkus ārpus mājam, notikušas septiņas zādzības no mājokļiem, nozagtas sešas automašīnas un fiksēta viena laupīšana.

“Satraucošākā tendence ir dzērājšoferu skaits, īpaši daudz to ir bijis Rīgas reģionā. Valstī kopumā konstatēti 29 autovadītāji, kuri sēdušies pie stūres alkohola reibumā, no tiem 18 ir konstatēti Rīgas reģionā. Šis skaitlis ir krietni lielāks nekā vidēji iepriekšējās diennaktīs,” atzīst Valsts Policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Ceļu policija veiks pastiprinātas patruļas un autovadītāju pārbaudīšanu līdz svētku beigām janvāra pirmajās dienās.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl