Komentāri

Ziemassvētku laikā bērni un jaunieši savas problēmas uztic psihologiem, zvanot uz Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas uzticības tālruni. Šajās dienās zvanīts gandrīz 400 reižu. Bērniem bijis aktuāli risināt savstarpējās attiecības ar vienaudžiem un ģimenē. 

Daļa bērnu un jauniešu tieši Ziemassvētku laikā īpaši asi izjūt emocionālas problēmas. Tādēļ Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija jau septīto gadu rīkoja īpašu akciju Uzticies.

Trīs svētku dienu laikā uzticības tālruni 390 reizes ir izmantojuši gan bērni, gan pieaugušie. Vairāk nekā simts reižu speciālisti ir snieguši dažādas konsultācijas.

Foto

Lai gan šie zvani ir anonīmi, taču uzticības telefona konsultantu novērojumi liecina, ka pārsvarā zvanītāji ir pusaudži. Daudzos gadījumos uzticības tālruņa darbiniekiem pēc bērna zvana saņemšanas ir bijusi nepieciešamība iesaistīt dažādus dienestus, pārsvarā tas ir bijis sociālais dienests un bāriņtiesa.

Uzticības tālrunis 116111 ir bezmaksas, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā tālruņa. Bērni un pusaudži par sev sāpīgiem jautājumiem uz šo numuru var zvanīt visu diennakti.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl