Komentāri

Ziemassvētku laikā bērni un jaunieši savas problēmas uztic psihologiem, zvanot uz Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas uzticības tālruni. Šajās dienās zvanīts gandrīz 400 reižu. Bērniem bijis aktuāli risināt savstarpējās attiecības ar vienaudžiem un ģimenē. 

Daļa bērnu un jauniešu tieši Ziemassvētku laikā īpaši asi izjūt emocionālas problēmas. Tādēļ Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija jau septīto gadu rīkoja īpašu akciju Uzticies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trīs svētku dienu laikā uzticības tālruni 390 reizes ir izmantojuši gan bērni, gan pieaugušie. Vairāk nekā simts reižu speciālisti ir snieguši dažādas konsultācijas.

Foto

Lai gan šie zvani ir anonīmi, taču uzticības telefona konsultantu novērojumi liecina, ka pārsvarā zvanītāji ir pusaudži. Daudzos gadījumos uzticības tālruņa darbiniekiem pēc bērna zvana saņemšanas ir bijusi nepieciešamība iesaistīt dažādus dienestus, pārsvarā tas ir bijis sociālais dienests un bāriņtiesa.

Uzticības tālrunis 116111 ir bezmaksas, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā tālruņa. Bērni un pusaudži par sev sāpīgiem jautājumiem uz šo numuru var zvanīt visu diennakti.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl