Komentāri
Ziemassvētkos būs izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta darbā
Tramvajs Uzvaras bulvārī. (Foto: LETA)

Ziemassvētku brīvdienās – 24., 25. un 26.decembri – būs izmaiņas sabiedriskā transporta, tostarp minibusu un nakts satiksmes transportlīdzekļu, kā arī pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā.

Tāpat izmaiņas būs arī darba dienu mēneša abonementa biļešu lietošanas kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

24., 25., 26.decembrī sabiedriskais transports – autobusi, trolejbusi un tramvaji – kursēs pēc brīvdienu grafika. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies mēneša abonementa biļetes darba dienām, jāņem vērā, ka 24., 25. un 26.decembrī darba dienu mēneša abonementa biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Minibusi 24., 25. un 26.decembrī kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no 24. uz 25.decembri, naktī no 25. uz 26.decembri, naktī no 26. uz 27.decembri un naktī no 27. uz 28.decembri.

Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 24., 25., 26.decembrī varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

24. un 27.decembrī darbosies visi klientu apkalpošanas centri pēc sestdienas darba grafika – no plkst.10 līdz 16 -, izņemot Brīvības ielā 49/53 izvietoto klientu apkalpošanas centru. Savukārt 25. un 26.decembrī visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti. 28.decembrī darbosies tikai klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1 (no plkst.10 līdz 16).

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl