Ziemassvētkos aicina apdāvināt trūcīgus bērnus

1 komentārs

Tuvojoties gadumijai, cilvēkus aicina sagādāt dāvanas ne vien saviem tuviniekiem, bet arī bērniem un ģimenēm, kam trūkst nepieciešamo līdzekļu un iespēju Latvijā un pat aiz mūsu valsts robežām.

Jau trešo gadu akcijas ”Zvaigzne austrumos” ietvaros vāc dāvanu kastes sīriešu, irākiešu un sudāniešu bēgļu bērniem, kuri nonākuši Jordānijā un Ēģiptē. Starptautiskās organizācijas vienmēr vispirms nodrošina cilvēku primārās vajadzības pēc pajumtes un pārtikas, bet bērnu rotaļas un attīstība paliek otrajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērniem aicina ziedot gan rotaļlietas, gan higiēnas un sadzīves priekšmetus, kā arī apģērbu un kancelejas preces radošiem darbiem.

Ziedot dažādas lietas un saldumus var arī pašmāju bērniem un ģimenēm.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl