Ziemassvētkos aicina apdāvināt trūcīgus bērnus

1 komentārs

Tuvojoties gadumijai, cilvēkus aicina sagādāt dāvanas ne vien saviem tuviniekiem, bet arī bērniem un ģimenēm, kam trūkst nepieciešamo līdzekļu un iespēju Latvijā un pat aiz mūsu valsts robežām.

Jau trešo gadu akcijas ”Zvaigzne austrumos” ietvaros vāc dāvanu kastes sīriešu, irākiešu un sudāniešu bēgļu bērniem, kuri nonākuši Jordānijā un Ēģiptē. Starptautiskās organizācijas vienmēr vispirms nodrošina cilvēku primārās vajadzības pēc pajumtes un pārtikas, bet bērnu rotaļas un attīstība paliek otrajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērniem aicina ziedot gan rotaļlietas, gan higiēnas un sadzīves priekšmetus, kā arī apģērbu un kancelejas preces radošiem darbiem.

Ziedot dažādas lietas un saldumus var arī pašmāju bērniem un ģimenēm.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl