Ziedu tirgotāji guļ automašīnās pie Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas, lai iegūtu iespēju tirgoties

0 Komentāru
Ziedu tirgotāji guļ automašīnās pie Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas, lai iegūtu iespēju tirgoties
LETA

Lai iegūtu iespēju tirgot ziedus izdevīgākajās vietās pie Lielajiem kapiem Mežaparkā, ziedu tirgotājiem pie Rīgas Ziemeļu izpilddrekcijas ir jāgaida fiziskās rindās veselu nedēļu. Tas nozīmē, ka daži arī nakšņo pie šīs ēkas, lai iegūtu iespēju tirgoties labākā vietā.

”Tiešām ir dažāda vecuma cilvēki, un visiem ir jāstāv rindā. Tas ir murgs, cilvēki pat guļ mašīnās turpat uz vietas,” stāsta kāda pārdevēja.

”Tā bija mana brīva izvēle, es tur nodzīvoju nedēļu,” atzīst kāda cita ziedu tirgotāja.

Ļoti svarīgi ir iegūt labākās tirdzniecības vietas, jo, piemēram, ja tirgošanās galdiņš atrodas tālāk no sabiedriskā transporta pieturas, tad pircēju ir mazāk, un pārdevējam visa diena paiet nīkuļojot un neko nepārdodot.

Ziedu tirgotāji stāsta, ka šāda stāvēšana rindās ir pēdējo trīs gadu jaunieviesums. Tas nozīmē, ka savu atļauju tirgoties konkrētā vietā nevar pagarināt, un ik pēc trim mēnešiem rindās jāstāv atkal.

Tikmēr pašvaldībā norāda, ka ”rinda diemžēl šajā gadījumā ir visgodīgākais risinājums, kā piešķirt šīs vietas, kur ir liels pieprasījums”.

Domes pārstāvji norāda, ka atļauju atjaunošana ir godīga un pašvaldība neko daudz nevar izdarīt, lai atvieglotu stāvēšanu rindās. Tirgotājiem pašiem jānāk ar saviem priekšlikumiem.

Skaties video!

0 Komentāru