Zemnieki piedzīvo kārtējo pārbaudījumu – liela daļa ziemāju noslīkuši zem ūdens

1 komentārs

Zemniekiem kārtējais pārbaudījums – tiem kurzemniekiem, kas bija paspējuši nokult graudus, uzart laukus un iesēt ziemājus, tagad nākas secināt, ka šie sējumi daudzviet atgādina rīsu laukus.

Atšķirībā no rīsiem, kviešiem tik liels ūdens daudzums par labu nemaz nenāk. Zemnieki, pārbaudot laukus, neslēpj sarūgtinājumu un LNT Ziņām atzina, ka liela daļa ziemāju zem ūdens kārtas jau ir noslīkuši. Vienīgais glābiņš – pārsēt laukus ar vasarājiem. Bet tā arī būšot laimes spēle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Dzintars Erdmanis
Z/S “Ezergaļi” īpašnieks

Mums tā sēkla ir. Bet vienīgi tas, kad nezin jau arī, kāda vasara būs. Ja ir laba vasara, mitrums pietiek, tad vasarāji izaugs. Ja uznāks sausums, vasarāji neizaugs. Jo mūsu mālos ļoti ātri izkalst vasarāji. Tā kā jāsāk raudāt būs, kad vasarāji neizaugs.

Galīgie secinājumi par zem ūdens slīkstošajiem ziemājiem varētu kļūt zināmi pēc nedēļas. Pusdzīvi graudi varētu izdīgt pie nosacījuma, ka turpmākajās dienās būs sauss laiks, bet zeme nesasals.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl