Zemnieki piedzīvo kārtējo pārbaudījumu – liela daļa ziemāju noslīkuši zem ūdens

1 komentārs

Zemniekiem kārtējais pārbaudījums – tiem kurzemniekiem, kas bija paspējuši nokult graudus, uzart laukus un iesēt ziemājus, tagad nākas secināt, ka šie sējumi daudzviet atgādina rīsu laukus.

Atšķirībā no rīsiem, kviešiem tik liels ūdens daudzums par labu nemaz nenāk. Zemnieki, pārbaudot laukus, neslēpj sarūgtinājumu un LNT Ziņām atzina, ka liela daļa ziemāju zem ūdens kārtas jau ir noslīkuši. Vienīgais glābiņš – pārsēt laukus ar vasarājiem. Bet tā arī būšot laimes spēle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Dzintars Erdmanis
Z/S “Ezergaļi” īpašnieks

Mums tā sēkla ir. Bet vienīgi tas, kad nezin jau arī, kāda vasara būs. Ja ir laba vasara, mitrums pietiek, tad vasarāji izaugs. Ja uznāks sausums, vasarāji neizaugs. Jo mūsu mālos ļoti ātri izkalst vasarāji. Tā kā jāsāk raudāt būs, kad vasarāji neizaugs.

Galīgie secinājumi par zem ūdens slīkstošajiem ziemājiem varētu kļūt zināmi pēc nedēļas. Pusdzīvi graudi varētu izdīgt pie nosacījuma, ka turpmākajās dienās būs sauss laiks, bet zeme nesasals.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl