Komentāri

Vakar Rīgā stājās spēkā liegums atrasties uz ledus kā makšķerniekiem, tā ikvienam citam pārgalvīgas izklaides cienītājam. LNT raidījuma Degpunktā komanda devās pārbaudīt, vai uz Rīgas ūdenskrātuvju plānā ledus jau rosās makšķernieki, un ko viņi domā par jauno kārtību.

Par atrašanos uz ledus draud 70 eiro sods, taču sezonas sākumā plānots “bļitkotājus” tikai brīdināt. Paši zemledus makšķernieki gan par šādu policistu lēmumu nav sajūsmā, taču, no otras puses, ne šodien, ne vakar neviens vīrs uniformā pie ”copmaņiem” nav viesojies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad izskatās, ka šis likums ir formalitāte, un tā arī esot pareizi, saka makšķernieki. Pie Juglas kanāla Degpunktā komandai izdevās sastapt vairākus pārdrošus vīrus. Divi jautri pensionāri attapušies, ka ne jau ledus par plānu, bet krasts par stāvu.

Saprotams, ka zemledus makšķerniekus ar likumiem neaizbiedēsi, tāpēc jācer, ka grūtā brīdī viņi viens otram ies palīgā un būs labi ekipēti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl