Komentāri

Par spīti mainīgajiem laikapstākļiem, Latvijā notiks starptautiskas zemledus makšķerēšanas sacensības – jau trešo reizi Starptautiskā makšķerēšanas sporta federācija ir uzticējusi Latvijai rīkot pasaules čempionātu.

Sacensības sāksies piektdien, 24. februārī, un turpināsies visu nedēļas nogali, bet šīs dienas dalībnieki pavada aktīvi trenējoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas valdes loceklis Normunds Grabovskis:

Makšķernieki jau ir tādi dīvaini cilvēki, teiksim tā. Bieži vien, vakarā parunājot ar šiem cilvēkiem, pajautājot, kāds ir laiks, makšķernieks to nepateiks, jo makšķerējot ir savā iekšējā pasaulē, nepievēršot uzmanību ārējiem apstākļiem.

Skaties video par to, kā notiek gatavošanās zemledus makšķerēšanas čempionātam!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl