Zemessardzē piesakās arvien vairāk jauniešu; galvenā motivācija – patriotisms

3 komentāri
Zemessardzē piesakās arvien vairāk jauniešu; galvenā motivācija – patriotisms
Foto: F64

Zemessardzē piesakās aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāji. Viņu galvenā motivācija ir patriotisms.

Kopš Ukrainas konflikta sākuma aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju vēlas iestāties Zemessardzē. Pērn organizācijai pievienojies aptuveni tūkstotis jaunu dalībnieku, un vairums no viņiem ir gados jauni cilvēki.

Aktīvāka kļuvusi arī jaunsargu kustība, un ir daudz jauniešu, kas savu nākotni saista ar profesionālo militāro dienestu.

Zemessardzes stiprināšanu Aizsardzības ministrija izvirzījusi par vienu no prioritātēm. Tāpēc nākamajos gados plānots iespēju robežās palielināt finansējumu Zemessardzei, tostarp ekipējuma iegādei un zemessargu apmācībai.

Līdz 2020. gadam zemessargu skaitu plānots palielināt līdz 13 tūkstošiem pašreizējo astoņu tūkstošu vietā.

Skaties video!

TOP komentāri

 • ervīns
  +2 +2 0

  ervīns

  Vai savu patriotism nebūtu labāk pierādīt strādājot valsts labā, celt ražošanu un tautas labklājību, bet labāk laisties uz UK sēsties uz pabalstiem jeb vergot citu labā. Labi atceros zemessardzes sākumu, kad tur līda visi kam nebija slinkums, apdzērušies šaudijās pa labi un kreisi. Bruņotajos formējumos jābūt profiem.
 • edza
  +1 +1 0

  edza

  man liekas, tapec.ka ir bezdarbs. vismaz kada nauda nejau visi ir patrioti..
 • krikka
  +1 +1 0

  krikka

  zemessargi varees ciiniities ar legaali pienjemtiem iebrucejiem-islamistiem- beeglju bandiitiem, kuri te driiz pluudiis bariem-vajag tik iesaakt vinjus te pienjemt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl