Zemes īpašniece no dzīvokļu saimniekiem piedzen vairāk nekā 58 tūkstošus eiro

Komentāri

Kāda kundze dzīvo daudzdzīvokļu namā, privatizētā divistabu dzīvoklī, ko privatizējusi jau 1996. gadā, tātad dzīvoklis pilntiesīgi ir kundzes īpašums, bet zeme, uz kuras tas atrodas, pieder citam īpašniekam, tie savukārt gadu gaitā ir mainījušies. 

Tagadējā īpašniece atsūtījusi vēstuli, kurā teikts, ka dzīvokļu īpašniekiem 10 gadu garumā uzkrājies parāds 58 897,20 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kundze tāpat kā citi dzīvokļu īpašnieki saprot, ka šādu summu nespēj nomaksāt, un baidās, ka nāksies savas mājvietas pamest.

Minētās ēkas biedrības vadītājs informē, ka biedrība šobrīd cīnās, lai iegūtu zemi savā īpašumā, bet diemžēl šobrīd bez panākumiem.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl