Zemeņu audzētājiem visā Latvijā akūti trūkst ogu lasītāju

Zemeņu audzētāji visā Latvijā steidzami aicina atsaukties cilvēkus, kuri būtu gatavi piedalīties ogu novākšanā. Akūti trūkst darbaroku. Ja ogas vai augļi sapūs uz lauka, tas zemniekiem nozīmēs ne tikai tūlītējus zaudējumus, bet arī grūtības sagatavoties jaunajai sezonai.

Atpakaļ uz rakstu

138 komentāri

 • Елена

  Елена

  По какому телефону можно связаться с вами?
 • Svari

  Svari

  Diez kā viņiem veicas ar 70 cilvēkiem uz 23 ha jebšu tomēr tik bēdīgi nemaz nav?
 • Varona

  Varona

  Muļkības! Nau sludinājuma,nau strādnieku! Visiem kam esmu prasījusi...nevajag lasītājuz! Paīdēt un no valsts kompensāciju dabūt!
 • Kristīne

  Kristīne

  Kad zvanīju uz Mālpili un interesējos par zemeņu lasīšanu pašu vajadzībām, tad man pateica, ka minimums, ko drīkst lasīt ir 30 kg + 3 eur par kg... piedodiet, lasiet paši! Tā nerunā cilvēki, kuriem nav, kas zemenes lasa. Man 30 kg nevajag un atradu daudz lētāku vietu tuvāk mājām, kur var arī bērni braukt līdzi. Malpilī smalkas zemenes, tur bērni nedrīkst..
 • ))) ...

  ))) ...

  Kas tad nu ?
  Ļautiņi sāk apjaust .. ka .. viņus izdarbina par kapeikām .. reknajiem sāk aptrūkties vergi .. ))) ...
 • Tatjan
 • Inese

  Inese

  Šādi raksti ir kādam izdevīgi,neturiet cilvēkus par muļķiem. Darba Latvijā nav,bet jakāds sludinājums arī kur uzpeld,tad maksā 10 eiro dienā.
 • Santa Berzina

  Santa Berzina

  Kapeikas,tadel jau nav kas lasa, tā vienmēr bijis. Es jaunībā 10 gadus viena saimniecībā lasiju, Paldies tam muguru sabeidzu. Protams par to jau man nemaksāja ,ka mugura nekam nav vairs derīga. Uz kapieku maksāšanu visi ir naski. Bija jaiesprigst salasit vismaz pie 100 kg dienā tajos laikos man lai varētu kaut ko sakarīgi nopelnīt . Tagad jau es nesalasitu šo daudzumu, tad arī par 20 euro dienā,nu ne . Tas ir smags darbs . Lai paši lasa. Bet saimnieki forsi pelnās uz to nabaga lasītāju rēķina. Visur diemžēl ,vissmagākais darbs ir vismazāk maksātais. Vergturu daudz. Tie saimnieki kur kādreiz es strādāju , biezi jau tad bija ,smuki papelnijas uz strādniekiem. Isti knauzeri,noteikti jau tagad nekas arī nav mainijies. Variakas vietas mēģināju arī tad tajos pašos laikos ,visur identiski ,kapeikas vien.
  Pirmak ir jāsāk novērtēt smago darbu darītājus,un tas ir visur. Smagie darbi ir jābūt visvairāk apmaksātie! Tas viss uz veselību atstāj pēdas. Bet citreiz tā vien gribas nokāpt no zemes ,jo izskatās ka cilvēce ir tik nežēlīga pati pret sevi. Kā vien bagatais var izmantot to kam vajadzība spiež,izsukt pēdējo sulu. Vairāk cilvēku nedarītu ,vairāk maksātspējas būtu.
 • Svetlana Stukļa
  +10 +10 0

  Svetlana Stukļa

  Ja maksātu reāli par padarīto,cilvēku netrūktu,arī ar transportu daudziem ir problēmas,ne jau visiem ir iespēja dzīvot uz vietas ,Mālpils zemeņu saimniece ir nejauka un ļoti nelaipna,es divas reizes mēģināju pieteikties,mani kulturāli pasūtija pateica gribi strādāt,tiec pati,mums nav izdevīgi vadāt!!!!
 • Алина

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!