Zemeņu cenas drīz kritīs, prognozē speciālisti

Komentāri
Zemeņu cenas drīz kritīs, prognozē speciālisti
Foto: Aigars Lazdiņš, TV3 Ziņas

Daudzus iedzīvotājus nesagatavotus pārsteigusi pirmās zemeņu ražas cena – vietām tirgū tās šobrīd maksā pat 16 eiro kilogramā. Tiesa, sagaidāms, ka pavisam drīz cenas kritīsies.

Pirmās zemenes siltumnīcās iepriecinājušas arī Valsts augļkopības institūta darbiniekus Dobelē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tirdzniecības vietās Latvijas zemenes pagaidām ir krietni dārgākas nekā no ārvalstīm ievestās ogas. Jau vēstījām, ka vietām cena sasniedz pat 16 eiro kilogramā. Bet, kā norāda Valsts augļkopības institūta darbinieki, jau drīzumā cenas kritīsies – tas notiks, kad nobriedīs lauka zemeņu raža.

Plašāk par jaunajām zemenēm, to selekciju, kā arī cenām skaties šovakar TV3 Ziņās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl